Facebook
Menu ico
Fotogalerie
Galerie
Aktuality

Pozvánka

20.10.2018 Výstava psů na zahradě

10.-14.11.2018 Svatomartinská husa

24.-25.11.2018 Zvěřinové hody

19.-20.1.2019 Zabijačkové hody

16.-17.2.2019 Zvěřinové hody

Restaurace bude uzavřena soukromé akce:

27.10.2018 sobota zavřeno

 

Vánoční večírek 2017 v Kadlcově mlýně

Hledáte místo pro firemní vánoční večírek? Po přečtení následujících řádků už nebudete muset hledat dále. Představujeme vám Kadlcův mlýn - ideální místo pro váš vánoční večírek.

DATA | kadlcuv-mlyn-intro.jpg

Lokalita

Naše restaurace se nachází v malebné přírodě brněnského Mariánského údolí. Přímé napojení na MHD (cca 25 minut od hlavního nádraží) a přitom naprosté soukromí u lesa jsou velkou výhodou - nikoliv však jedinou - čtěte dále.
 

 

Prostory restaurace

V objektu jsou dva sály s kapacitou 45 a 50 míst (viz foto níže) a dále jsou k dispozici 2 soukromé salonky (15 - 18 osob).

Zadní sál a salónek jsou vybaveny promítacím plátnem, flipchartem a samozřejmostí je připojení WiFi. Salonky mají samostatné vchody a vlastní sociální zařízení. U objektu se nachází parkoviště v areálu - 12 míst, parkoviště u restaurace - 11 míst.


Hlavní sál

 

Zábava v okolí

Lesy Mariánského údolí jsou protkané turistickými stezkami a přímo tak vybízí k předvánoční procházce. Uvádíme 2 trasy dle obtížnosti:
  1. Lehčí cca 5,3 km - Po modré k Horákovskému hradu, poté po zelené k Horákovské myslivně a po červené zpět ke Kadlcově mlýnu. Odkaz na trasu
  2. Náročnější cca 10,6 km - Po modré až k Říčkám, pak po fialové cyklostezce, která se u Mokerské myslivny opět napojí na červenou turistickou. Odkaz na trasu
 
DATA | turisticke-trasy-kadlcuv-mlyn.jpg

Bobová dráha

V provozu je bobová dráha o délce 925 metrů. Dráha se nachází v blízkosti Kadlcova mlýna. Jde o jedinou dráhu v Brně. Více o dráze zde.

DATA | bobovka.jpg

Pokud to počasí dovolí, pak je možnost zahrát si hokej či curling na zamrzlé vodní ploše. 

Kuchyně a jídlo

Po výletě či jízdě na bobovce vám dozajista vyhládne.

DATA | kadlcuv-mlyn-vecirek-jidlo.jpg

Pořádná party si žádá pořádný základ a od toho je tu naše skvělá restaurace, která nabízí především českou kuchyni - doporučujeme výborný guláš s domácími bramboráčky.

Od našich jižních sousedů máme v nabídce vídeňskou roštěnou se smaženou cibulkou a od bratrů ze Slovenska máme v nabídce zase klasické halušky s brynzou. V nabídce toho máme ale mnohem více viz náš jídelní lístek.

Nezávazná poptávka večírku

Kadlcův mlýn je to pravé místo pro váš firemní večírek. Vyplňte nezávazný formulář a my se vám ozveme a doladíme detaily.

Doporučujeme odeslat nezávaznou poptávku s dostatečným předstihem, protože místa se velmi rychle plní.
 
Restaurace a pension Kadlcův mlýn v Brně hodnocení