Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

Dvou a třílůžkové pokoje

1 obsazené lůžko

900 Kč / noc

2 obsazená lůžka

1 400 Kč / noc

3 obsazená lůžka

1 800 Kč / noc

4 obsazená lůžka

2 000 Kč / noc

Apartmán

Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby)

2 500 Kč / noc

Ostatní

Děti 3–12 let

350 Kč

Děti do 3 let

zdarma

1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00)

900 Kč

Pes (příplatek)

150 Kč / noc

Postýlka pro děti do 2 let

zdarma (objednává se předem)

Snídaně (dospělý / dítě)

130 Kč / 90 Kč

Ubytovací poplatek obci

21 Kč (dospělý)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

 

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

8 tipů na výlety přímo v srdci Mariánského údolí

Patříte mezi milovníky přírody, ale rádi si zajdete i na dobré jídlo či kávu do města? V tom případě je Mariánské údolí na kraji města Brna to pravé místo pro vás. Strávit zde můžete příjemný víkend, týdenní dovolenou v přírodě nebo zde uspořádat firemní akci či teambuilding. Nudit se určitě nebudete.

Rádi vás ubytujeme v našem rodinném penzionu přímo v srdci Mariánské údolí. Poskytujeme levné ubytování ve dvou- a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Odtud to nebudete mít daleko na bobovou dráhu, k vodním nádržím ani na singletraily. Přečtěte si naše tipy, kam vyrazit a co dělat. 

 

Bobová dráha v Mariánském údolí

Bobovka se nachází přímo u našeho penzionu Kadlcův mlýn. Užijete si adrenalinovou jízdu na téměř 800 metrů dlouhé trati při maximální rychlosti 40 km/h. Jezdit můžete sami nebo ve dvou. Aktuální rychlost můžete sledovat přímo na trati. Můžete si tak se svými přáteli či kolegy v rámci teambuildingu změřit síly. Co myslíte? Kdo se bude bát nejvíce? 

 

Koupání a rybolov v Mariánském údolí

Mariánské údolí je oblíbenou oblastí ke koupání. Nachází se zde tři vodní nádrže, které přímo vybízí k návštěvě. Od penzionu je první z nich vzdálen pouze 300 metrů. Do vody vede pozvolný přístup, a tak se nemusíte bát. Odpočinout si můžete na rozsáhlých travnatých plochách pod stromy. Nechybí ani několik hospod s občerstvením. Vodní nádrže jsou celoročně oblíbené i mezi rybáři.

 

Turistika v Mariánském údolí

V okolí se nachází několik turistických tras, které vás dovedou k ukrytým jeskyním, zříceninám nebo na vyhlídky. Mezi nejoblíbenější cíle patří Staré zámky, zřícenina Horákovského hradu nebo vyhlídka Hornek. Celým údolím vede modrá trasa až do Ochozu u Brna, kde najdete několik známých jeskyní. V rámci firemní akce si můžete udělat kratší či delší výlety nebo třeba uspořádat běžecký závod. 

 

Zábavní park Eldorádo

Pokud vyrazíte na dovolenou s dětmi, zamilují si zábavní park Eldorádo. Najdou v něm skákací hrady a trampolíny, stolní tenis, skluzavky, pískoviště i prolézačky. Pro dospělé je k dispozici hřiště na petanque nebo beach volejbal. 

 

Lom Hády a Lamacentrum Hády

Na pěknou procházku se můžete vydat do nedalekého lomu Hády, odkud je krásný výhled na Brno. Lom Hády je významnou rekreační zónou s několika chráněnými místy. Vede tudy dva kilometry dlouhá naučná stezka. Procházku můžete ukončit v Lamacentru nebo u jezírka v Růženině lomu. 

 

Bruslení v Mariánském údolí

Když napadne sníh a všechno zmrzne, je to jako v pohádce i v Mariánském údolí. Vyrazit můžete na lehkou turistiku nebo zkusit brusle. Zimní bruslení je oblíbenou aktivitou v rámci teambuildingu

 

Cyklistika a singletraily v Mariánském údolí

Taky patříte mezi cyklo nadšence? Tak to bude Mariánské údolí to pravé místo pro vás. Nachází se zde tři přírodní traily rozdělené podle obtížnosti.Vyřádí se ostřílení bikeři i zdatnější děti. Jedna z tras se nachází přímo před penzionem Kadlcův mlýn. Pokud preferujete zpevněné cyklostezky, můžete se vydat po jednodušší trase až do Ochozu nebo k propasti Macocha. Rádi vás v penzionu ubytujeme a bezpečně uschováme vaše kola.