Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

Dvou a třílůžkové pokoje

1 obsazené lůžko

900 Kč / noc

2 obsazená lůžka

1 400 Kč / noc

3 obsazená lůžka

1 800 Kč / noc

4 obsazená lůžka

2 000 Kč / noc

Apartmán

Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby)

2 500 Kč / noc

Ostatní

Děti 3–12 let

350 Kč

Děti do 3 let

zdarma

1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00)

900 Kč

Pes (příplatek)

150 Kč / noc

Postýlka pro děti do 2 let

zdarma (objednává se předem)

Snídaně (dospělý / dítě)

130 Kč / 90 Kč

Ubytovací poplatek obci

21 Kč (dospělý)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

 

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Teambuilding v přírodě u Brna

Stmelování pracovního kolektivu neboli teambuilding přispívá k lepším vztahům na pracovišti, se kterými snáze vybudujete dobře fungující tým. A tak není divu, že na kvalitní teambuilding klade důraz čím dál víc společností. Máte však pocit, že Brno není vhodné pro pořádání teambuildingové aktivity? Prošli jste už řadu tipů na teambuilding v Brně a nic vás nezaujalo? 

Své firemní akce nemusíte pořádat stále stejně – vyzkoušejte to jinak. Vyzkoušejte teambuilding v Kadlcově mlýně na kraji Brna. Mariánské údolí, které je výjimečně klidnou lokalitou, nabízí kus přírody, a přesto se k nám dostanete z centra Brna autem za pouhých 20 minut. U nás si užijete teambuilding v klidu a bez ruchu brněnských ulic.

Teambuilding a jeho pozitivní vliv

Teambuilding je skvělým způsobem, jak ukázat, že si ceníte dobrých vztahů mezi zaměstnanci. Lidé pracující v jedné firmě to ocení a budou pak ještě dlouho vzpomínat na teambuildingovou akci a na to, jak skvěle se vydařila. Při pravidelném konání teambuildingu dojde mezi pracovníky ke zlepšení:

 • komunikace – lidé se navzájem více poznají a naučí se lépe spolupracovat, neboť se budou při vzájemné komunikaci po dobu teambuildingu cítit příjemněji
 • produktivity – výzkumy prokázaly, že lidé, kteří se účastní teambuildingů a firemních akcí, jsou po návratu produktivnější a mají větší zájem budovat vztahy s kolegy
 • výkonnosti – vydařený teambuilding inspiruje zaměstnance k lepším výkonům a novým nápadům, které mohou dostat při sportovních aktivitách nebo venkovním pobytu

Jak lépe ukázat svým zaměstnancům, co pro vás znamenají, než uspořádáním firemního teambuildingu s ubytováním v Kadlcově mlýně v Brně?

Proč uspořádat teambuilding v Brně v Kadlcově mlýně

V Kadlcově mlýně se setkává řada předpokladů pro skvělý teambuilding, na který budou všichni kolegové ještě dlouho vzpomínat. Ať už máte rádi přírodu a klid nebo preferujete sportovní aktivity – to vše je k dispozici právě u nás. Mariánské údolí je pro teambuilding na ideálním místě, nachází se blízko centra Brna a současně uprostřed přírody.

Teambuilding v Brně a přitom v přírodě

Mariánské údolí je oblíbeným místem jako stvořeným pro procházky v nenáročném terénu uprostřed lesů. Můžete v něm objevit řadu vodních ploch, ve kterých se můžete vykoupat či u nich jen tak posedět a odpočinout si. Nedaleko se také nachází Moravský kras, a proto to budete mít blízko i do nějaké jeskyně a budete ji moci v rámci výletu prozkoumat. A není třeba, abyste se cítili odříznutí od města, protože budete mít centrum Brna neustále doslova na dosah.

Teambuilding s ubytováním

Firemní teambuilding můžete naplánovat i na více dní – uspořádejte pro své zaměstnance akci s přespáním. Kadlcův mlýn v Brně je ideální pro teambuilding s ubytováním. Naše ubytovací kapacity jsou dostatečné pro 34 hostů s veškerým pohodlím.

Ubytovací pokoje

Kadlcův mlýn má pro hosty k dispozici celkem 14 pokojů a jeden apartmán, které jsou řešeny jako dvou či třílůžkové nebo čtyřlůžkové. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení a lednice, případně televizor a menší kuchyňka je v apartmánu nebo společná v herně. Devět pokojů se nachází v přízemí a zbývajících šest v prvním patře. K zapůjčení máme i dvě dětské postýlky.

Teambuilding i s ubytováním je perfektní způsob, jak trávit čas s kolegy

Jídlo na teambuilding Brno 

Jídlo a občerstvení pro účastníky teambuildingu si můžete zajistit způsobem, který vám bude co nejvíce vyhovovat. Chcete si přinést vlastní jídlo a pití? Zapůjčíme vám k němu cokoliv z našeho itineráře a k dispozici budete mít i gril s velkorysými rozměry. Při organizování teambuildingu se často využívá služeb cateringových firem. Pokud nevíte, kterou byste měli vybrat a nemáte v tomto ohledu příliš zkušeností, rádi vám doporučíme pro váš teambuilding vhodnou cateringovou firmu a se vším poradíme. Vše záleží na domluvě - sdělte nám svou představu a určitě vymyslíme nejlepší řešení.

Ke správnému teambuildingu určitě patří dobré jídlo a pití

Aktivity pro teambuilding

Účelem teambuildingu je motivovat zaměstnance ke spolupráci, rozvíjení silných stránek a řešení případných problémů. Teambuilding v Kadlcově mlýně u Brna nabízí ideální podmínky pro budování týmového ducha. Budete mít u nás k dispozici řadu aktivit a činností, kterými se lze zabavit. Naplánovat zajímavé teambuildingové aktivity v Brně nikdy nebylo jednodušší. Co všechno na vás v okolí Kadlcova mlýna čeká?

 • Chcete teambuilding v Brně okořenit trochou adrenalinu? U Kadlcova mlýna najdete bobovou dráhu, která je výborným způsobem pro trávení společného času s kolegy a posilování pracovního kolektivu. Na jízdu na dráze budete určitě dlouho vzpomínat.
 • Příznivce venkovních aktivit a míčových her nadchne travnatá plocha nacházející se v areálu mlýna, kde můžete rozehrát napínavé utkání v házené, volejbalu či fotbalu. A pokud chcete vymyslet nějakou vlastní teambuildingovou aktivitu pro zabavení skupiny, jen do toho!
 • Bohužel neumíme zajistit dobré počasí, nicméně pro případy, když bude venku nevlídně, pro vás máme přichystáno alespoň několik aktivit uvnitř Kadlcova mlýna. Čekají na vás šipky, fotbálek nebo kulečník. Ideální příležitost pro uspořádání turnaje týmů či jednotlivců.
 • S nepříznivým počasím se vyrovnají naše dvě zastřešené pergoly i s výčepem, kam se vejde až 120 osob. Bezesporu je ale venkovní grilování lepší, když panuje slunečno a teplo. Společné grilování určitě přispívá k dobré atmosféře během teambuildingu.
 • Uvnitř mlýna pak najdete tři salonky využitelné v případě pořádání teambuildingu v zimě, kdy není venkovní posezení možné. Do největšího salonku se vleze až 40 osob.
 • Další vhodnou teambuildingovou aktivitu najdete v turistice a společném výletu. V okolí Kadlcova mlýna je spousta zajímavých míst, kam se můžete vydat. Ať už máme na mysli zříceninu Horákovského hradu, vyhlídkové místo Hornek nebo některé z blízkých jeskyní Moravského krasu. Mariánským údolím v Brně, kde se Kadlcův mlýn nachází, prochází několik cest a nejde o nijak náročný terén.
 • V létě za teplého počasí vám přijdou vhod vodní plochy, na které můžete v Mariánském údolí narazit. Celkem tři nádrže zasazené doprostřed lesa jsou jako stvořené pro letní koupání nebo rybaření. A co je nejdůležitější, kolem nich panuje klid a ruch města je daleko za kopci.
 • Pokud máte rádi vyjížďky na kole a chtěli byste si vyjeli i v rámci teambuildingu v Brně, máme pro vás dobrou zprávu. Kolem Kadlcova mlýna vede cyklostezka a navíc je v lese zbudováno i několik singletrailových stezek pro horská kola.
 • Avšak i v zimě za příhodných podmínek se dají jako náplň firemního teambuildingu provozovat venkovní aktivity. Když napadne sníh, lze vyrazit na běžky a zamrzlé vodní plochy vyzývají k bruslení.

Vidíte sami, že na vás čeká spousta možností a příležitostí, jak se s kolegy zabavit a posílit vzájemné vztahy i komunikaci. Stačí si vybrat, do čeho byste se chtěli pustit a směle do toho!

Cena za firemní teambuilding v Brně v Kadlcově mlýnu

Líbí se vám představa neobvyklého teambuildingu v krásném prostředí Kadlcova mlýna? Tak neváhejte, kontaktujte nás a sdělte nám svou představu. Na základě vašich požadavků vám zašleme cenovou nabídku za teambuilding, který bude vytvořen na míru vašim zaměstnancům. 

Rezervujte si termín co nejdříve. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

 

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Časté dotazy k pořádání teambuildingu

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicích prostorech nechybí flipchart (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici WiFi?

Zájemci o školení nebo konference se mohou spolehnout na stabilní a spolehlivé připojení na Wi-Fi s velkým dosahem a s rychlostí přenosu 1 167 Mb/s.

Je během školení k dispozici káva?

Během přestávek konference či teambuildingu samozřejmě na kávu nezapomínáme. Kávu dostanete na objednávku u obsluhy – espresso, cappucino, latte, „turek“. V sále je i automat na zrnkovou kávu.

Je školící prostor klimatizovaný?

Nemusíte se bát, že by hostům vaší konference či firemního školení byla u nás zima nebo teplo. V sále v 1. patře je klimatizace a na radiátorech termostatické ventily.

Na oknech jsou žaluzie v případě potřeby zatemnění místnosti.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Na coffeebreak během školení děláme – založeno v sále: rozpustná káva, čaj, citron, cukr, mléko, fontána – dávkovací barel s vodou.

Dále můžeme pro účastníky konference připravit chlebíčky, ovocný táč, jablečný štrůdl, muffiny, ovocnou nebo zeleninovou mísu, saláty, pečivo.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.

Vyrazte se svými kolegyněmi a kolegy na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která teče uprostřed údolí, se zase dostanete k proslaveným jeskyním Pekárna nebo Švédův důl či na Hostěnické propadání: Kadlcův mlýn bude vaší základnou na teambuildingové výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Jaká je kapacita ubytovacího zařízení?

V rámci teambuildingu je možné využít i ubytování s kapacitou 30 osob. Areál nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.