Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 800 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.300 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.700 Kč / noc
 • 4 obsazená lůžka 1.900 Kč / noc
 • apartmán s kuchyňkou až pro 4 osoby 2.300,-Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 800 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 350 Kč
 • Příplatek za psa 150 Kč/noc
 • Snídaně 120 Kč (dítě 80 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)
 • ubytovací poplatek obci 21,-Kč pro dospělé

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Teambuilding v přírodě u Brna

Už vás omrzelo pořádat pro své zaměstnance teambuilding stále stejným způsobem? Zkuste to jinak – zkuste teambuilding v Kadlcově mlýně. Z centra Brna se k nám dostanete za pouhých 20 minut jízdy autem. Čeká tu na vás únik z ruchu velkoměsta do nádherné přírody Mariánského údolí. Penzion i jeho okolí navíc nabízí nepřeberné množství způsobů, jak se zabavit a posílit týmového ducha vaší firmy. Ať už si vyberete bobovou dráhu, singletraily pro horská kola nebo jen pohodovou procházku kolem vody, nudit se nebudet!

 

Teambuilding s ubytováním

Teambuilding nemusí trvat jen jeden den – uspořádejte pro své zaměstnance perfektní akci i s přespáním. Vejde se k nám celkem 34 hostů, které můžeme umístit do 13 útulných pokojů. Všechny pokoje mají 2–3 lůžka, vlastní sociální zařízení a ledničku. K dispozici jsou také dvě dětské postýlky.

Teambuilding i s ubytováním je perfektní způsob, jak strávit víkend s kolegy
Teambuilding i s ubytováním je perfektní způsob, jak strávit čas s kolegy

 

Jídlo na teambuilding 

Zajistit si můžete vlastní catering a umožníme vám i konzumaci vlastního pití. 

Pro početnější teambuilding můžeme zajistit občerstvení formou švédského stolu

 

Aktivity pro teambuilding

Účelem teambuildingu je motivovat zaměstnance ke spolupráci, rozvíjení silných stránek a řešení případných problémů. Teambuilding v Kadlcově mlýně nabízí ideální podmínky pro budování týmového ducha. Vyzkoušet můžete třeba bobovou dráhu, koupání ve třech vodních nádržích, turistický výšlap nebo cyklovýlet, souboj v míčových hrách, šipkách, stolním fotbálku či zimní aktivity jako běžky nebo bruslení. 

 

Orientační ceník teambuildingů a firemních akcí 

Pokud se vám zalíbila představa neobvyklého teambuildingu v krásném prostředí Kadlcova mlýna, neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám vaše představy. Na jejich základě vám pak můžeme zaslat cenovou nabídku teambuildingu na míru vašim zaměstnancům. Těšíme se na vás!

 

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Časté dotazy k pořádání teambuildingu

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicích prostorech nechybí flipchart (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici WiFi?

Zájemci o školení nebo konference se mohou spolehnout na stabilní a spolehlivé připojení na Wi-Fi s velkým dosahem a s rychlostí přenosu 1 167 Mb/s.

Je během školení k dispozici káva?

Během přestávek konference či teambuildingu samozřejmě na kávu nezapomínáme. Kávu dostanete na objednávku u obsluhy – espresso, cappucino, latte, „turek“. V sále je i automat na zrnkovou kávu.

Je školící prostor klimatizovaný?

Nemusíte se bát, že by hostům vaší konference či firemního školení byla u nás zima nebo teplo. V sále v 1. patře je klimatizace a na radiátorech termostatické ventily.

Na oknech jsou žaluzie v případě potřeby zatemnění místnosti.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Na coffeebreak během školení děláme – založeno v sále: rozpustná káva, čaj, citron, cukr, mléko, fontána – dávkovací barel s vodou.

Dále můžeme pro účastníky konference připravit chlebíčky, ovocný táč, jablečný štrůdl, muffiny, ovocnou nebo zeleninovou mísu, saláty, pečivo.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.

Vyrazte se svými kolegyněmi a kolegy na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která teče uprostřed údolí, se zase dostanete k proslaveným jeskyním Pekárna nebo Švédův důl či na Hostěnické propadání: Kadlcův mlýn bude vaší základnou na teambuildingové výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Jaká je kapacita ubytovacího zařízení?

V rámci teambuildingu je možné využít i ubytování s kapacitou 30 osob. Areál nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.