Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 700 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.150 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.610 Kč / noc
 • 4 obsazená lůžka 1.840 Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 700 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 350 Kč
 • Příplatek za psa 150 Kč/noc
 • Snídaně 120 Kč (dítě 80 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)
 • ubytovací poplatek obci 21,-Kč pro dospělé

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Teambuilding v přírodě u Brna

Už vás omrzelo pořádat pro své zaměstnance teambuilding stále stejným způsobem? Zkuste to jinak – zkuste teambuilding v Kadlcově mlýně. Z centra Brna se k nám dostanete za pouhých 20 minut jízdy autem. Čeká tu na vás únik z ruchu velkoměsta do nádherné přírody Mariánského údolí. Penzion i jeho okolí navíc nabízí nepřeberné množství způsobů, jak se zabavit a posílit týmového ducha vaší firmy.

 

Teambuilding s ubytováním

Teambuilding nemusí trvat jen jeden den – uspořádejte pro své zaměstnance perfektní akci i s přespáním. Vejde se k nám celkem 30 hostů, které můžeme umístit do 13 útulných pokojů. Všechny pokoje mají 2–3 lůžka, vlastní sociální zařízení a ledničku. K dispozici jsou také dvě dětské postýlky.

Teambuilding i s ubytováním je perfektní způsob, jak strávit víkend s kolegy
Teambuilding i s ubytováním je perfektní způsob, jak strávit čas s kolegy

 

Jídlo na teambuilding 

Občerstvení vám po domluvě rádi zajistíme. Zajistit si můžete také vlastní catering a umožníme vám i konzumaci vlastního jídla. Pro vícedenní akce se můžeme domluvit na snídaních, obědech i večeřích, popřípadě na něčem speciálnějším – třeba na pečeném selátku.

Pro početnější teambuilding můžeme zajistit občerstvení formou švédského stolu
Pro početnější teambuilding můžeme zajistit občerstvení formou švédského stolu

 

Aktivity pro teambuilding

Účelem teambuildingu je motivovat zaměstnance ke spolupráci, rozvíjení silných stránek a řešení případných problémů. Teambuilding v Kadlcově mlýně nabízí ideální podmínky pro budování týmového ducha. Vyzkoušet můžete třeba bobovou dráhu, koupání ve třech vodních nádržích, turistický výšlap nebo cyklovýlet, souboj v míčových hrách, šipkách, stolním fotbálku či zimní aktivity jako běžky nebo bruslení. 

 

Orientační ceník teambuildingů a firemních akcí 

Pokud se vám zalíbila představa neobvyklého teambuildingu v krásném prostředí Kadlcova mlýna, neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám vaše představy. Na jejich základě vám pak můžeme zaslat cenovou nabídku teambuildingu na míru vašim zaměstnancům. Těšíme se na vás!

 

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Časté dotazy k pořádání teambuildingu

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicích prostorech nechybí flipchart (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici WiFi?

Zájemci o školení nebo konference se mohou spolehnout na stabilní a spolehlivé připojení na Wi-Fi s velkým dosahem a s rychlostí přenosu 1 167 Mb/s.

Je během školení k dispozici káva?

Během přestávek konference či teambuildingu samozřejmě na kávu nezapomínáme. Kávu dostanete na objednávku u obsluhy – espresso, cappucino, latte, „turek“. V sále je i automat na zrnkovou kávu.

Je školící prostor klimatizovaný?

Nemusíte se bát, že by hostům vaší konference či firemního školení byla u nás zima nebo teplo. V sále v 1. patře je klimatizace a na radiátorech termostatické ventily.

Na oknech jsou žaluzie v případě potřeby zatemnění místnosti.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Na coffeebreak během školení děláme – založeno v sále: rozpustná káva, čaj, citron, cukr, mléko, fontána – dávkovací barel s vodou.

Dále můžeme pro účastníky konference připravit chlebíčky, ovocný táč, jablečný štrůdl, muffiny, ovocnou nebo zeleninovou mísu, saláty, pečivo.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.

Vyrazte se svými kolegyněmi a kolegy na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která teče uprostřed údolí, se zase dostanete k proslaveným jeskyním Pekárna nebo Švédův důl či na Hostěnické propadání: Kadlcův mlýn bude vaší základnou na teambuildingové výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Jaká je kapacita ubytovacího zařízení?

V rámci teambuildingu je možné využít i ubytování s kapacitou 30 osob. Areál nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.