Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 800 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.300 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.700 Kč / noc
 • 4 obsazená lůžka 1.900 Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 800 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 350 Kč
 • Příplatek za psa 150 Kč/noc
 • Snídaně 120 Kč (dítě 80 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)
 • ubytovací poplatek obci 21,-Kč pro dospělé

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Firemní akce, teambuilding a oslavy

Kadlcův mlýn Brno je ideálním prostorem pro pořádání firemních akcí, školení nebo teambuildingu. Naše salonky a venkovní prostory výborně poslouží pro celou řadu aktivit, které patří k firemnímu životu. Naplánujte si firemní akci či teambuilding na Kadlcově mlýně.

Stylové prostory pro školení nebo konference

Zvolíte-li pro firemní akci Kadlcův mlýn, užijí si vaši kolegové stylového venkovského prostředí v obklopení pěknou přírodou. To vše rovnou na hranici města Brna. Nabízíme vám pronájem místnosti pro konferenci, školení, vánoční večírek nebo třeba oslavu firemních narozenin. K ubytování můžete využít i penzion s 15 pokoji - 34 lůžky.

Kadlcův mlýn je vybaven několika místnostmi, které si můžete pro firemní akce pronajmout:

 • Salonek pro 12 osob s plátnem
 • Salonek pro 20 osob s kulečníkem, stolním fotbálkem a šipkami
 • Salonek až pro 40 osob s plátnem (záleží na uspořádání)
 • Zastřešená pergola na zahradě s výčepem pro 60 osob + další stoly se slunečníky pro 30 osob 

Dovedeme vyjít vstříc požadavkům vašeho teambuildingu. Prostory salonků lze uspořádat dle vašeho přání, aby byly pohodlné pro co nejvíce osob, nebo jim naopak nabídly více volného místa. K dispozici je plátno pro možnost projekce prezentací. Nestačí vám to? Můžete si pro firemní akci pronajmout i celý areál.

PRO ROK 2023 MÁME VŠECHNY VÍKENDOVÉ TERMÍN PÁ-NE OD DUBNA DO 15.ŘÍJNA OBSAZENÉ!!!!

 

Teambuilding v přírodě

Chcete svým zaměstnancům dopřát příjemně strávený čas a zároveň posílit vztahy v týmu? Uspořádejte teambuilding v Kadlcově mlýně.

V létě se k firemní akci skvěle hodí venkovní posezení s výčepem a možností grilování nebo opékání selete. Okolí penzionu nabízí spoustu možností pro pěší turistiku a navíc můžete zkusit jízdu na bobové dráze nebo singletraily pro horská kola. Adrenalinové zážitky jistě pomohou stmelit pracovní tým.

Máte zájem o firemní akci nebo teambuilding v Kadlcově mlýně? Kontaktujte nás a rádi si s vámi domluvíme podrobnosti.

Proč pro své zaměstnance uspořádat teambuilding v Brně

Ceníte si dobrých vztahů mezi lidmi ve firmě a napadlo vás, že by bylo super spolu někdy strávit společný čas? U nás máte příležitost pracovní kolektiv ještě více utužit a užít si pohodový pobyt s mnoha aktivitami v lůně přírody a přesto nedaleko centra města.

Teambuilding je skvělým způsobem, jak zlepšit komunikaci, produktivitu a výkonnost zaměstnanců. Výhody teambuildingu jsou celkem jasné: lépe se navzájem poznáte, naučíte se spolupracovat a budete se cítit více propojení. Výzkumy prokázaly, že lidé, kteří se účastní firemních akcí, jsou po návratu do kanceláře produktivnější a mají větší zájem budovat vztahy s kolegy i mimo pracovní prostředí.

V rámci teambuildingu v Brně-Kadlcově mlýně se navíc vaši zaměstnanci budou cítit tak skvěle, že je to inspiruje k lepším pracovním výkonům a možná se pak podělí i o nové nápady, které je napadnou při pobytu venku nebo při sportovních aktivitách.

Věříme, že společně strávený čas v uvolněné atmosféře a krásném prostředí pomůže všem členům vašeho pracovního týmu cítit se při vzájemné komunikaci příjemněji, což jim následně může pomoci navázat ještě důvěrnější vztahy. A jak lépe ukázat svým zaměstnancům, jak moc pro vás znamenají, než uspořádáním firemního teambuildingu s ubytováním v Kadlcově mlýně?

Nudí vás sedět každý den v kanceláři? Zarezervujte si teambuilding s ubytováním v Kadlcově mlýně

Výhodou Kadlcova mlýna je možnost uspořádání teambuildingu v Brně v jakémkoliv ročním období. Proto na nic nečekejte a zarezervujte si termín pro firemní akci s pomocí formuláře níže. Ozveme se vám obratem na uvedený kontakt.

 

 

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Časté dotazy k pořádání teambuildingu

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicích prostorech nechybí flipchart (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici WiFi?

Zájemci o školení nebo konference se mohou spolehnout na stabilní a spolehlivé připojení na Wi-Fi s velkým dosahem a s rychlostí přenosu 1 167 Mb/s.

Je během školení k dispozici káva?

Během přestávek konference či teambuildingu samozřejmě na kávu nezapomínáme. Kávu dostanete na objednávku u obsluhy – espresso, cappucino, latte, „turek“. V sále je i automat na zrnkovou kávu.

Je školící prostor klimatizovaný?

Nemusíte se bát, že by hostům vaší konference či firemního školení byla u nás zima nebo teplo. V sále v 1. patře je klimatizace a na radiátorech termostatické ventily.

Na oknech jsou žaluzie v případě potřeby zatemnění místnosti.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Na coffeebreak během školení děláme – založeno v sále: rozpustná káva, čaj, citron, cukr, mléko, fontána – dávkovací barel s vodou.

Dále můžeme pro účastníky konference připravit chlebíčky, ovocný táč, jablečný štrůdl, muffiny, ovocnou nebo zeleninovou mísu, saláty, pečivo.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.

Vyrazte se svými kolegyněmi a kolegy na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která teče uprostřed údolí, se zase dostanete k proslaveným jeskyním Pekárna nebo Švédův důl či na Hostěnické propadání: Kadlcův mlýn bude vaší základnou na teambuildingové výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Jaká je kapacita ubytovacího zařízení?

V rámci teambuildingu je možné využít i ubytování s kapacitou 30 osob. Areál nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.