Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

Dvou a třílůžkové pokoje

1 obsazené lůžko

900 Kč / noc

2 obsazená lůžka

1 400 Kč / noc

3 obsazená lůžka

1 800 Kč / noc

4 obsazená lůžka

2 000 Kč / noc

Apartmán

Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby)

2 500 Kč / noc

Ostatní

Děti 3–12 let

350 Kč

Děti do 3 let

zdarma

1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00)

900 Kč

Pes (příplatek)

150 Kč / noc

Postýlka pro děti do 2 let

zdarma (objednává se předem)

Snídaně (dospělý / dítě)

130 Kč / 90 Kč

Ubytovací poplatek obci

21 Kč (dospělý)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

 

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Firemní akce, teambuilding a oslavy

Kadlcův mlýn Brno je ideální pro pořádání firemních akcí, školení nebo teambuildingu. Naše salonky a venkovní prostory výborně poslouží pro celou řadu aktivit, ať už plánujete utužovat vztahy mezi kolegy nebo diskutovat o nových obchodních strategiích. Naplánujte si firemní akci či teambuilding na Kadlcově mlýně v Brně.

Stylové prostory pro školení nebo konference

Hledáte zajímavé místo pro konání teambuildingu v Brně? Plánujete organizaci firemní akce s ubytováním? Kadlcův mlýn nabízí stylové venkovské prostředí v krásné přírodě Mariánského údolí na okraji Brna. Budete na klidném místě, které si spousta lidí volí pro procházky a trávení volného času, přitom budete mít soukromí – Kadlcův mlýn je velice útulný a doslova vybízí k tomu, abyste své všední starosti nechali za plotem. Ať už přemýšlíte o teambuildingu plném relaxace a zábavy nebo o firemním školení spojeném s aktivním odpočinkem, věříme, že u nás najdete perfektní zázemí.

 

Proč uspořádat firemní akci, teambuilding, školení či konferenci právě u nás?

Určitě se ptáte, proč byste si měli zvolit právě Kadlcův mlýn jako místo, kde se bude konat vaše příští firemní akce. Podívejte se na některé z důvodů, které by vás mohly přesvědčit.

 • Kadlcův mlýn leží na ideálním místě nedaleko centra Brna a přesto uprostřed přírody. Nebude vás obtěžovat žádný ruch ulic, avšak v případě potřeby budete mít všechny vymoženosti města stále na dosah.
 • Firemní akci můžete u nás uspořádat v rámci celého roku – ať je léto nebo zima. Kadlcův mlýn v Brně má i v zimě svou jedinečnou kouzelnou atmosféru.
 • Pro konference a školení jsou k dispozici tři salonky, přičemž do největšího z nich se pohodlně vejde až 40 osob a je vybaven plátnem. Podívejte se bližší informace o možnostech školení nebo konference v Brně.
 • Samozřejmě, že se v případě hezkého počasí nemusí sedět uvnitř. Venkovní prostor vybízí k trávení času na zahradě pod zastřešenými pergolami pro 120 osob. Navíc jsou k dispozici další stoly se slunečníky a po domluvě lze pro vaši firemní akci přichystat i vhodnější venkovní uspořádání. 
 • U Kadlecova mlýna v Brně najdete i rozsáhlou travnatou plochu, kterou můžete využít k řadě teambuildingových aktivit, při kterých se sblížíte se svými kolegy. Naplánujte firemní akci, na kterou se svými kolegy jen tak nezapomenete.
 • Pokud by vám pro váš teambuilding nestačil jeden salonek, je zde možnost pronájmu celého areálu. Naše ubytovací kapacity, všechny salonky i venkovní prostory vám budou plně k dispozici.
 • Co se týče jídla a občerstvení po dobu konání vaší firemní akce s ubytováním, je to plně na vás. U nás nejsou v tomto směru žádná omezení či podmínky. Můžete si na firemní akci připravit vlastní jídlo nebo využít služeb cateringové firmy. Samozřejmostí je zapůjčení inventáře a grilu, případně vám s organizací stravování pomůžeme. Vše záleží na domluvě.
 • Nabízíme prostory pro firemní akce včetně ubytování. V našich dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se pohodlně ubytuje přibližně 34 lidí.
 • Při příjezdu účastníků teambuildingové akce nemusíte složitě hledat místo k zaparkování automobilu. Uvnitř areálu je k dispozici soukromé parkoviště s dostatečnou kapacitou.
 • Kadlcův mlýn se velice příhodně nachází uprostřed přírody brněnského Mariánského údolí. V okolí najdete lesy, kde si užijete klid a nemusíte za ním cestovat daleko. Centrum Brna je pouhých 20 minut jízdy autem.
 • I ten, kdo by rád využil firemní akci k aktivnímu odpočinku nebo přímo sportu, se u nás nebude nudit. Večerní zábavu obstarají třeba stolní fotbálek, šipky nebo kulečník. A pro náročnější je tu bobová dráha, která je přímo u mlýna, singletraily pro horská kola a bohaté možnosti pro turistiku nebo běh.
 • Podnikněte výlet jako součást teambuildingové akce – v okolí je řada zajímavých míst vhodných k navštívení. Ať už jde o zříceninu Horákovského hradu, rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky nebo vyhlídku Hornek. A proti proudu Říčky se dostanete k jeskyním Pekárna, Švédův stůl nebo Hádeckému rybníku.
 • V Mariánském údolí najdeme i několik vodních ploch, které můžete v rámci firemní akce navštívit a v případě příhodného počasí se i vykoupat. Tři vodní nádrže poskytují dostatek místa jak pro koupání, tak pro rybolov.

Pro lepší představu o celém areálu, o ubytování a vnitřních prostorech Kadlcova mlýna se podívejte na naši obsáhlou galerii. Pokud preferujete raději osobní prohlídku a chcete si mlýn před rezervováním prohlédnout, kontaktujte nás a domluvíme termín, kdy si mlýn budete moci v klidu projít. Vše vám rádi ukážeme a vysvětlíme, jaké jsou možnosti ubytování, vybavení salonků a dostupné zábava.

Teambuilding, firemní akce Brno – cena za pronájem

Líbí se vám stylový Kadlcův mlýn a jeho krásné okolí? Chcete u nás uspořádat svůj příští teambuilding, firemní akci nebo školení? Neváhejte, kontaktujte nás a sdělte nám svou představu. Na základě vašich požadavků jsme schopni vám sdělit cenu za pronájem a zaslat celkovou cenovou nabídku.

Rezervujte si svůj termín včas a s předstihem

Neváhejte a rezervujte si svůj termín včas! Mariánské údolí v Brně je pro konání firemní akce nebo teambuildingu velice oblíbeným místem, a tak raději nečekejte a kontaktujte nás co nejdříve. Pro rezervaci můžete využít i níže uvedený formulář. Co nejdříve se vám ozveme na uvedený kontakt a domluvíme podrobnosti.

 

 

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Časté dotazy k pořádání teambuildingu

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicích prostorech nechybí flipchart (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici WiFi?

Zájemci o školení nebo konference se mohou spolehnout na stabilní a spolehlivé připojení na Wi-Fi s velkým dosahem a s rychlostí přenosu 1 167 Mb/s.

Je během školení k dispozici káva?

Během přestávek konference či teambuildingu samozřejmě na kávu nezapomínáme. Kávu dostanete na objednávku u obsluhy – espresso, cappucino, latte, „turek“. V sále je i automat na zrnkovou kávu.

Je školící prostor klimatizovaný?

Nemusíte se bát, že by hostům vaší konference či firemního školení byla u nás zima nebo teplo. V sále v 1. patře je klimatizace a na radiátorech termostatické ventily.

Na oknech jsou žaluzie v případě potřeby zatemnění místnosti.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Na coffeebreak během školení děláme – založeno v sále: rozpustná káva, čaj, citron, cukr, mléko, fontána – dávkovací barel s vodou.

Dále můžeme pro účastníky konference připravit chlebíčky, ovocný táč, jablečný štrůdl, muffiny, ovocnou nebo zeleninovou mísu, saláty, pečivo.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.

Vyrazte se svými kolegyněmi a kolegy na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která teče uprostřed údolí, se zase dostanete k proslaveným jeskyním Pekárna nebo Švédův důl či na Hostěnické propadání: Kadlcův mlýn bude vaší základnou na teambuildingové výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Jaká je kapacita ubytovacího zařízení?

V rámci teambuildingu je možné využít i ubytování s kapacitou 30 osob. Areál nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.