Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 800 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.300 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.700 Kč / noc
 • 4 obsazená lůžka 1.900 Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 800 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 350 Kč
 • Příplatek za psa 150 Kč/noc
 • Snídaně 120 Kč (dítě 80 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)
 • ubytovací poplatek obci 21,-Kč pro dospělé

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Firemní akce, teambuilding a oslavy

Kadlcův mlýn Brno je ideálním prostorem pro pořádání firemních oslav, školení nebo teambuildingu. Naše salonky a venkovní prostory výborně poslouží pro celou řadu aktivit, které patří k firemnímu životu.

Stylové prostory pro školení nebo konference

Zvolíte-li pro firemní akci Kadlcův mlýn, užijí si vaši kolegové stylového venkovského prostředí v obklopení pěknou přírodou. To vše rovnou na hranici města Brna. Nabízíme vám pronájem místnosti pro konferenci, školení, vánoční večírek nebo třeba oslavu firemních narozenin. K ubytování můžete využít i penzion s 15 pokoji - 34 lůžky.

Kadlcův mlýn je vybaven několika místnostmi, které si můžete pro firemní akce pronajmout:

 • Salonek pro 12 osob s plátnem
 • Salonek pro 20 osob s kulečníkem, stolním fotbálkem a šipkami
 • Salonek až pro 40 osob s plátnem (záleží na uspořádání)
 • Zastřešená pergola na zahradě s výčepem pro 60 osob + další stoly se slunečníky pro 30 osob 

Prostor salonků lze uspořádat dle vašeho přání, aby pojaly co nejvíce osob, nebo naopak nabídly více volného místa. K dispozici je plátno pro možnost projekce prezentací. Nestačí vám to? Můžete si pro firemní akci pronajmout i celý areál.

PRO ROK 2023 MÁME VŠECHNY VÍKENDOVÉ TERMÍN PÁ-NE OD DUBNA DO 15.ŘÍJNA OBSAZENÉ!!!!

 

Teambuilding v přírodě

Chcete svým zaměstnancům dopřát příjemně strávený čas a zároveň posílit vztahy v týmu? Uspořádejte teambuilding v Kadlcově mlýně.

V létě se k tomu skvěle hodí třeba venkovní posezení s výčepem a možností grilování nebo opékání selete. Okolí penzionu pak nabízí spoustu možností pro pěší turistiku a navíc můžete zkusit jízdu na bobové dráze nebo singletraily pro horská kola. Adrenalinové zážitky jistě pomohou stmelit pracovní tým.

Máte zájem o firemní akci v Kadlcově mlýně? Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti.

Proč pro své zaměstnance uspořádat teambuilding v Brně

Ceníte si dobrých vztahů mezi lidmi ve firmě a napadlo vás, že by bylo super spolu někdy strávit společný víkend? U nás máte příležitost pracovní kolektiv ještě více stmelit a užít si pohodový pobyt s mnoha aktivitami v lůně přírody a přesto nedaleko centra města.

Teambuilding je skvělým způsobem, jak zlepšit komunikaci, produktivitu a výkonnost zaměstnanců. Výhody teambuildingu jsou celkem jasné: lépe se navzájem poznáte, naučíte se spolupracovat a budete se cítit více propojeni. Výzkumy prokázaly, že lidé, kteří se účastní teambuildingových akcí, jsou po návratu do kanceláře produktivnější a mají větší zájem budovat vztahy s kolegy i mimo pracovní prostředí.

V rámci teambuildingu v Brně-Kadlcově mlýně se navíc vaši zaměstnanci budou cítit tak skvěle, že je to inspiruje k lepším pracovním výkonům a možná se pak podělí i o nové nápady, které je napadnou při pobytu venku nebo při sportovních aktivitách.

Věříme, že společně strávený čas v uvolněné atmosféře a krásném prostředí pomůže všem členům vašeho pracovního týmu cítit se při vzájemné komunikaci příjemněji, což jim následně může pomoci navázat ještě důvěrnější vztahy. A jak lépe ukázat svým zaměstnancům, jak moc pro vás znamenají, než uspořádáním firemního teambuildingu s ubytováním v Kadlcově mlýně?

Nudí vás sedět každý den v kanceláři? Zarezervujte si teambuilding s ubytováním v Kadlcově mlýně

Výhodou Kadlcova mlýna je možnost uspořádání teambuildingu v Brně v jakémkoliv ročním období. Proto na nic nečekejte a zarezervujte si termín pro firemní akci s pomocí formuláře níže. Ozveme se vám obratem na uvedený kontakt. 

 

 

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Časté dotazy k pořádání teambuildingu

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicích prostorech nechybí flipchart (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici WiFi?

Zájemci o školení nebo konference se mohou spolehnout na stabilní a spolehlivé připojení na Wi-Fi s velkým dosahem a s rychlostí přenosu 1 167 Mb/s.

Je během školení k dispozici káva?

Během přestávek konference či teambuildingu samozřejmě na kávu nezapomínáme. Kávu dostanete na objednávku u obsluhy – espresso, cappucino, latte, „turek“. V sále je i automat na zrnkovou kávu.

Je školící prostor klimatizovaný?

Nemusíte se bát, že by hostům vaší konference či firemního školení byla u nás zima nebo teplo. V sále v 1. patře je klimatizace a na radiátorech termostatické ventily.

Na oknech jsou žaluzie v případě potřeby zatemnění místnosti.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Na coffeebreak během školení děláme – založeno v sále: rozpustná káva, čaj, citron, cukr, mléko, fontána – dávkovací barel s vodou.

Dále můžeme pro účastníky konference připravit chlebíčky, ovocný táč, jablečný štrůdl, muffiny, ovocnou nebo zeleninovou mísu, saláty, pečivo.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.

Vyrazte se svými kolegyněmi a kolegy na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která teče uprostřed údolí, se zase dostanete k proslaveným jeskyním Pekárna nebo Švédův důl či na Hostěnické propadání: Kadlcův mlýn bude vaší základnou na teambuildingové výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Jaká je kapacita ubytovacího zařízení?

V rámci teambuildingu je možné využít i ubytování s kapacitou 30 osob. Areál nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.