Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

Dvou a třílůžkové pokoje

1 obsazené lůžko

900 Kč / noc

2 obsazená lůžka

1 400 Kč / noc

3 obsazená lůžka

1 800 Kč / noc

4 obsazená lůžka

2 000 Kč / noc

Apartmán

Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby)

2 500 Kč / noc

Ostatní

Děti 3–12 let

350 Kč

Děti do 3 let

zdarma

1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00)

900 Kč

Pes (příplatek)

150 Kč / noc

Postýlka pro děti do 2 let

zdarma (objednává se předem)

Snídaně (dospělý / dítě)

130 Kč / 90 Kč

Ubytovací poplatek obci

21 Kč (dospělý)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

 

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Svatby v penzionu Kadlcův mlýn, Brno

Přijímáme rezervace na svatební sezónu 2025!

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě, a proto si zaslouží speciální a zapamatovatelné prostředí. Místa na svatbu by měla být pro snoubence něčím výjimečná – penzion Kadlcův mlýn v srdci Mariánského údolí v Brně-Líšni je přesně jedním z takových míst. Pokud vás zaujala svatba v přírodě a přemýšlíte o této variantě, pak budete z penzionu nadšeni. Přírodu zde budete mít doslova na dosah. 

Pronájem prostoru na svatbu v penzionu Kadlcův mlýn je výhodný, neboť mlýn disponuje ubytovacími kapacitami, salonkem, hezkým prostředím a dalšími přednostmi. Ostatní penziony na svatbu mohou nabízet ubytování, případně prostory pro oslavu, avšak Kadlcův mlýn má na jednom místě vše, co budete v průběhu svatebního dne potřebovat.

Svatba v přírodě v okolí Brna

Mariánské údolí je jedno z nejkrásnějších míst v Brně. Z centra města se sem dostanete za pouhých 20 minut. Údolí i penzion obklopují krásné lesy. Přímo jeho srdcem protéká potok Říčka, na kterém je vybudováno několik vodních nádrží. Najdete zde mnoho fotogenických míst vhodných pro svatební focení. 

Mariánské údolí je místo vhodné pro svatby či oslavy, ať už se konají v kteroukoli roční dobu. Máte rádi atmosféru jara, rozkvetlé stromy a přírodu, která se probouzí po zimě? Fandíte létu, hřejivému slunci a teplým nocím? Nebo je vaším oblíbeným obdobím podzim plný barev? Nezáleží, zda jde o léto či zimu – Kadlcův mlýn svatbu obzvláštní svým nezaměnitelným charakterem, díky kterému budete na tuto životní událost dlouho vzpomínat. Rezervujte si pronájem prostoru na svatbu co nejdříve, termíny se obvykle rychle zaplňují.

Ubytování v penzionu u Brna

Penzion Kadlcův mlýn nabízí komfortní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková ubytovací kapacita je 34 osob. Penzion vznikl přestavbou starého mlýna, přičemž půdorys i celková atmosféra objektu zůstala zachována. Podařilo se nám tak vytvořit příjemné a klidné zázemí, jež mezi ostatními penziony na svatbu nemá obdoby.

Areál penzionu Kadlcův mlýn

Areál je skvělou volbou pro svatby ve všech ročních obdobích bez ohledu na to, zda je sucho či nikoli. V případě deště lze totiž odpolední zábavu přesunout do vnitřního salonku Mlýn svatbu Penzion disponuje salonkem až pro 40 osob. Na zahradě jsou k dispozici 2 zastřešené pergoly s výčepem a grilem až pro 130 osob. Nudit se nebudou ani ti nejmenší, neboť v areálu mlýna se nachází herna a dětské hřiště. Pronájem objektu pro svatbu je na celý víkend od pátku až do neděle, abyste měli dostatek času vše připravit dle vašeho přání.

Svatební hostina v Brně

Od ledna 2020 jsme zrušili provoz kuchyně, a proto je jen na vás, jakou hostinu si připravíte. Rádi vám doporučíme osvědčené firmy, které se postarají o catering, a cukráře zabývající se svatebními dorty a zákusky. Výhodou je možnost vlastních nápojů včetně alkoholu, za který neúčtujeme korkovné.

Volné termíny na svatbu 

Přijímáme objednávky „svatba Brno“ pro rok 2025.

 

Obsazené termíny – sezóna 2025

březen

 

duben

 12.4./

květen

 24.5./31.5.

červen

 7.6./ 14.6./ 21.6./ 28.6.

červenec

5.7. /12.7./ 26.7./

srpen

 

září

 5.9./

říjen

 

Pro objednávku „svatby Brno“ nebo pro více informací ohledně „pronájem prostor na oslavu Brno“ kontaktujte provozní na telefonním čísle 603 777 825 nebo využijte náš formulář. My se vám ozveme co nejdříve.

 

 

Jak to u nás probíhá?

Prvním krokem je kontaktování provozní, se kterou si domluvíte schůzku. Následuje prohlídka celého areálu, během které získáte představu o tom, jak by v Kadlcově mlýnu svatba mohla probíhat a co vám areál může poskytnout. Společně se domluvíte na inventáři, který je možné zapůjčit, a jaké položky si zajistíte sami. 

Se kterými záležitostmi vám můžeme pomoci:

 • předáme vám kontakt na catering, fotografa, hudbu, cukráře apod.,
 • příprava obřadu včetně inventáře,
 • příprava svatební tabule,
 • zapůjčení inventáře včetně dekorace, ubrousků, ubrusů, oblouku apod.,
 • zapůjčení lávového grilu nebo otáčecího grilu
 • možnost ubytování
 • zajištění snídaně

Pronájem objektu pro svatbu či oslavu

Celý areál Kadlcova mlýna pronajímáme na celý svatební víkend od pátku do neděle (popřípadě úterý–čtvrtek). Převzetí prostoru včetně předem domluveného inventáře, klíče od areálu a pokojů je možné v pátek od 13.00. Budete mít tedy dostatek času na veškerou přípravu místa na svatbu, aby svatební den proběhl k vaší plné spokojenosti. Uklizené prostory se zpět předávají v neděli do 16:00, pokoje do 10 hodiny. Úklid pokojů nechejte na nás.

Obřady, které si snoubenci zajišťují sami, se nejčastěji uskutečňují na zahradě. Svatba v přírodě je velice oblíbeným motivem tohoto slavnostního okamžiku. Pokud by vám nepřálo počasí, tak v případě deště je k dispozici pergola. Vnitřní prostory se většinou využívají ke slavnostní hostině, přípravě všech náležitostí nebo jako herna pro děti. Venkovní pergola může sloužit jako místo pro odpolední zábavu, raut nebo občerstvení před obřadem. Areál Kadlcova mlýna svatbu dokáže po všech stránkách pokrýt a poskytnout odpovídající zázemí pro zábavu, odpočinek a výjimečnost okamžiku.

Pronájem prostor na svatbu v Brně – orientační cena

Orientační cena za pronájem objektu pro svatbu (mlýn a jeho areál) včetně ubytování na 2 noci je 80 000 Kč.

Cena se dále může měnit podle individuálních požadavků 

 • příplatek za snídani 120 Kč / osoba
 • zapůjčení oblouku k obřadu 1 000 Kč
 • zapůjčení ubrusů 40 Kč / kus
 • příprava svatební tabule 50 Kč / osoba

Na vyžádání vám zapůjčíme jakoukoli součást inventáře.

 

 

Hledáte pronájem prostor na svatbu v Brně?

Nemáte ještě zajištěn pro svatbu pronájem prostor? Přijeďte se podívat k nám! Kadlcův mlýn je perfektní kombinací svatebního místa uprostřed krásné přírody a zároveň v blízkosti centra Brna – ostatní místa na svatbu na jižní Moravě se obvykle nachází přímo v rušném centru nebo naopak příliš daleko od velkoměsta. Kadlcův mlýn je vhodnou kombinací, a tak je ideálním penzionem na svatbu.

Perfektní svatební místo po celý rok

Náš penzion svatby umožňuje pořádat v podstatě po celý rok. V teplých jarních a letních měsících je Kadlcův mlýn ideálním místem na svatbu venku. Rozhodnete-li se ale například pro svatbu v říjnu nebo v jiných chladnějších měsících, v útulném salónku pro 40 osob se můžete schovat před nepřízní počasí a prožít romantický svatební den s nádechem starých časů.

V letních i zimních měsících navíc toto svatební místo nabízí spoustu aktivit v okolí včetně bobové dráhy, ledního bruslení nebo cyklistických tras, které mohou svatební hosté ve volném čase využít.

Další využití našeho místa na svatbu

Nejsme jen penzionem pro svatby – vedle pronájmu prostor na svatbu můžete stejný prostor využít třeba pro narozeninovou nebo jinou oslavu spojenou s grilováním na naší prostorné pergole. Kadlcův mlýn nabízí pronájem prostor na oslavu v Brně, ať už jde o narozeniny, různá výročí či firemní akce.

Proč si zamluvit pronájem prostor na svatbu v Kadlcově mlýně?

 • jsme perfektním místem na svatbu uprostřed přírody nedaleko centra Brna
 • nabízíme cenově výhodný pronájem prostor na svatbu včetně ubytování pro hosty
 • rádi vám zapůjčíme svatební dekorace
 • prožijete u nás krásnou podzimní svatbu v říjnu i klasickou veselku v letních a jarních měsících
 • Kadlcův mlýn jako místo na svatbu okouzlí nejen svou polohou, ale také možnostmi sportovního vyžití v okolí

Nehledejte jiný penzion pro svatbu v okolí Brna – jsme tou správnou volbou

Už vás unavuje hledání toho pravého místa pro svatbu v Brně? U nás v Kadlcově mlýně máme vše, co potřebujete pro to, aby se váš výjimečný den vydařil podle vašich představ. Disponujeme širokým výběrem vnitřních i venkovních prostor, ve kterých se dají uspořádat všechny velikosti svatebních hostin od malých až po ty větší.

Náš personál je vždy připraven vám pomoci naplánovat a uskutečnit vaši vysněnou svatbu v přírodě. Výhodou je také možnost ubytování pro všechny, kdo chtějí po svatbě zůstat v krásné přírodě a užít si odpočinek v pohodlných pokojích.

Naším cílem je zkrátka zajistit, aby bylo postaráno o každý detail vašeho velkého dne a abyste si jej mohli dosyta užít a o nic jiného se již nestarat. V Kadlcově mlýně máte jistotu, že vaše svatba bude kouzelným okamžikem.

Co o našem penzionu na svatbu říkají recenze?

Svatba 8. 7. 2023
Vážená paní Kavická,
svatba se vydařila nadmíru, vše šlo přesně podle plánu. Hosté mlýn a jeho okolí milovali a moc si ho pochvalovali. Děti měli ze zvířat velkou atrakci a všichni oceňovali vodní plochy za mlýnem. Servis byl také příjemný a nebylo nic, na co bychom si mohli stěžovat.
Pěkný den
Jan Kadlec
Děkujeme za vše, bylo to vynikající. Fotky určitě pošleme budou, ale tak za měsíc.
Děkujeme za vše.
Křížkovi
Byla jsem tam na svatbě kamarádky, prostředí krásné, jídlo bylo také dobré.
M. M.
Měli jsme zde svatbu 5.7.2021 a bylo to pohádkové! Ve všem nám vyšli vstříc, nic nebyl problém, takže hodnotíme plným počtem a moc děkujeme.
A. CH.
Kouzelné místo. Měli jsme zde svatbu a všichni byli z místa nadšení. Vřele doporučuji. Moc pěkně se o areál starají.
R. P.

Jak provést rezervaci svatby ve Mlýně?

Stačí vyplnit rezervační formulář níže a my se vám ozveme na uvedený kontakt. Můžete nám také rovnou zavolat na číslo 603 777 825. 

Nejsme tu jen pro svatby v Brně – co takhle narozeninová oslava?

Ať už slavíte velké nebo menší jubileum, překvapte pro jednou kamarády nebo členy rodiny a uspořádejte krásnou narozeninovou oslavu se vším všudy u nás. Pro pronájem a nabídku služeb platí stejné podmínky jako pro pořádání svateb. V případě zájmu prosím vyplňte rezervační formulář níže.

Zaujalo vás naše svatební místo? Neváhejte a rezervujte si svatební termín u nás co nejdříve prostřednictvím formuláře níže.

Rezervace svatebního termínu

Osobní údaje
Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Galerie svateb pořádaných v Kadlcově mlýně

Svatba Elišky a Kuby v létě 2023

Autorem fotografií je svatební fotograf Filip Žitný.

Ukázka svatby a míst k pronájmu na svatbu

Typická svatba na Kadlcově mlýně

Často kladené dotazy ohledně svateb

Jaká je maximální kapacita ubytování?

Penzion disponuje dvou a třílůžkovými pokoji s kapacitou 30 osob.

Jaká je maximální kapacita areálu?

Areál disponuje salonkem až pro 50 osob. Zastřešená pergola má kapacitu 60 osob.

Je v areálu k dispozici parkování?

V areálu je k dispozici soukromé parkování s dostatečnou kapacitou.

Jsou součástí pronájmu areálu vnitřní i venkovní prostory?

Areál pronajímáme celý včetně venkovních prostorů. K dispozici je zastřešená pergola s výčepem a grilem. Na zahradě je možné postavit party stan. V areálu najdete hernu a dětské hřiště.

Jaké služby penzion v rámci svateb nabízí?

Penzion zajišťuje předání kontaktu na catering, cukráře, fotografa, hudbu apod. Po domluvě můžeme připravit obřad včetně inventáře, připravit svatební tabuli, zapůjčit inventář včetně dekorací, zapůjčit gril, zajistit snídani pro ubytované hosty.

Je možné zajistit si catering individuálně včetně nápojů?

V areálu není v provozu restaurace, a proto je možné zajistit catering vlastní cestou. Rádi vám předáme osvědčené kontakty na catering nebo cukráře.

Je možné pronajmout areál v pracovních dnech?

Areál pronajímáme i v pracovních dnech pouze mimo sezónu (od 20.9. - 31.3.).

Liší se cena pronájmu areálu na svatbu dle sezóny či dle dnů v týdnů?

Ano, cena pronájmu areálu se liší v hlavní sezóně, mimo sezónu a také v pracovních dnech. V hlavní sezóně (30. 4.- 19. 9. 2021) pronajímáme areál pouze na celý víkend od pondělí do neděle. Mimo sezónu lze pronajmout areál i o víkendu na 1 den a sazba je nižší. Pro pracovní dny (pondělí-čtvrtek) máme jednu denní sazbu po celý rok.

Je možné pronajmout areál od pátku do neděle?

Ano. Areál pronajímáme od pátku odpoledne až do neděle.

Je areál k dispozici celoročně?

Areál je k dispozici po celý rok. Sezónu máme od jara do podzimu.