Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 800 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.300 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.700 Kč / noc
 • 4 obsazená lůžka 1.900 Kč / noc
 • apartmán s kuchyňkou až pro 4 osoby 2.300,-Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 800 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 350 Kč
 • Příplatek za psa 150 Kč/noc
 • Snídaně 120 Kč (dítě 80 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)
 • ubytovací poplatek obci 21,-Kč pro dospělé

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Svatby v penzionu Kadlcův mlýn, Brno

Přijímáme rezervace na svatební sezónu 2025!

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě. Tento den si zaslouží speciální místo, kterým může být právě náš penzion Kadlcův mlýn přímo v srdci Mariánského údolí v Brně-Líšni. Penzion je ideální místo pro všechny milovníky přírody. Právě tu zde budete mít na dosah.

Svatba v přírodě v okolí Brna

Mariánské údolí je jedno z nejkrásnějších míst v Brně. Z centra města se sem dostanete za pouhých 20 minut. Údolí i penzion obklopují krásné lesy. Přímo jeho srdcem protéká potok Říčka, na kterém je vybudováno několik vodních nádrží. Najdete zde mnoho fotogenických míst vhodných pro svatební focení. Mariánské údolí je místo vhodné pro jarní, letní, podzimní i zimní svatby.

Ubytování v penzionu u Brna

Penzion Kadlcův mlýn nabízí komfortní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita penzionu je 34 osob. Penzion vznikl přestavbou starého mlýna. Byl zachován půdorys i celková atmosféra objektu. Podařilo se nám vytvořit příjemné, klidné zázemí.

Areál penzionu Kadlcův mlýn

Areál je skvělou volbou pro svatby ve všech ročních období, za sucha i za deště. Penzion disponuje salonkem až pro 40 osob. Na zahradě je k dispozici zastřešená pergola s výčepem a grilem až pro 60 osob. Nebo si na zahradě postavíte svatební stan. Nudit se nebudou ani ti nejmenší. V areálu najdete také hernu a dětské hřiště. Areál penzionu pronajímáme na svatby na celý víkend (pátek až neděle). Budete mít tedy dostatečný čas vše připravit dle vašeho přání.

Svatební hostina v Brně

Od ledna 2020 jsme zrušili provoz kuchyně, a proto je jen a jen na vás, jakou hostinu si připravíte. Rádi vám předáme kontakty na osvědčený catering nebo cukráře. Výhodou je možnost vlastních nápojů včetně alkoholu, za který neúčtujeme korkovné.

Volné termíny na svatbu 

Přijímáme objednávky pro rok 2025.

 

Obsazené termíny 2024:

22.3.,20.4.,27.4.,4.5.,11.5.,18.5.,25.5.,1.6.,8.6.,15.6.,22.6.,29.6.,13.7,20.7., 27.7.,3.8.,17.8.,24.8.,31.8., 7.9., 21.9.,12.10., 19.10, 

Pro objednávku nebo více informací kontaktujte provozní na telefonním čísle: 603 777 825 nebo využijte náš formulář. My se vám ozveme co nejdříve.

 

 

Jak to u nás probíhá?

Prvním krokem je kontaktování provozní, se kterou si domluvíte schůzku. Provozní vás provede celým areálem a pomůžeme vám získat představu o tom, jak by vaše svatba mohla vypadat. Společně se domluvíte na inventáři, který je možné zapůjčit nebo si zajistíte sami. Co je možné zajistit od nás:

 • předání kontaktu na catering, fotografa, hudbu, cukráře apod.,
 • příprava obřadu včetně inventáře,
 • příprava svatební tabule,
 • zapůjčení inventáře včetně dekorace, ubrousků, ubrusů, oblouku apod.,
 • zapůjčení lávového grilu nebo otáčecího grilu
 • možnost ubytování
 • zajištění snídaně

Pronajímané prostory

Prostor pronajímáme na celý svatební víkend od pátku do neděle (popř.úterý-čtvrtek). Převzetí prostoru včetně předem domluveného inventáře, klíče od areálu a pokojů je možné v pátek od 13:00. Budete mít tedy dostatek času na veškerou přípravu vašeho svatebního dne. Uklizené prostory se zpět předávají v neděli do 16:00, pokoje do 10 hodiny. Úklid pokojů nechejte na nás.

Obřady, které si snoubenci zajišťují sami, se nejčastěji dělají na zahradě. V případě deště je k dispozici pergola. Vnitřní prostory se většinou využívají ke slavnostní hostině, přípravě nebo jako herna pro děti.  Pergolu můžete využít pro odpolední zábavu, raut nebo občerstvení před obřadem. Na zahradě je možnost si postavit svatební stan.

Orientační cena pronájmu prostor Kadlcova mlýnu

Orientační cena pronájmu celého areálu včetně ubytování na 2 noci je 80 000 Kč. Cena se dále může měnit podle individuálních požadavků: příplatek za snídani 120 Kč na osobu, zapůjčení oblouku k obřadu 1 000 Kč, zapůjčení ubrusů 40 Kč za kus, příprava svatební tabule 50 Kč na osobu, zapůjčení inventáře v ceníku na vyžádání.

 

 

Hledáte pronájem prostor na svatbu v Brně?

Přijeďte se podívat k nám! Kadlcův mlýn je perfektní kombinací svatebního místa uprostřed krásné přírody a zároveň v blízkosti centra Brna – tím se odlišuje od ostatních míst na svatbu na jižní Moravě, která se obvykle nachází přímo v rušném centru nebo naopak příliš daleko od velkoměsta.

Perfektní svatební místo po celý rok

Náš penzion svatby umožňuje pořádat v podstatě po celý rok. V teplých jarních a letních měsících je Kadlcův mlýn ideálním místem na svatbu venku. Rozhodnete-li se ale například pro svatbu v říjnu nebo v jiných chladnějších měsících, v útulném salónku pro 40 osob se můžete schovat před nepřízní počasí a prožít romantický svatební den s nádechem starých časů.

V letních i zimních měsících navíc toto svatební místo nabízí spoustu aktivit v okolí včetně bobové dráhy, ledního bruslení nebo cyklistických tras, které mohou svatební hosté ve volném čase využít.

Další využití našeho místa na svatbu

Nejsme jen penzionem pro svatby – vedle pronájmu prostor na svatbu můžete stejný prostor využít třeba pro narozeninovou nebo jinou oslavu spojenou s grilováním na naší prostorné pergole.

Proč si zamluvit pronájem prostor na svatbu v Kadlcově mlýně?

 • Jsme perfektním místem na svatbu uprostřed přírody nedaleko centra Brna
 • Nabízíme cenově výhodný pronájem prostor na svatbu včetně ubytování pro hosty
 • Rádi vám zapůjčíme svatební dekorace
 • Prožijete u nás krásnou podzimní svatbu v říjnu i klasickou veselku v letních a jarních měsících
 • Kadlcův mlýn jako místo na svatbu okouzlí nejen svou polohou, ale také možnostmi sportovního vyžití v okolí

Nehledejte už jiný penzion k pronájmu na svatbu v Brně, my jsme tou správnou volbou

Už vás unavuje hledání toho pravého místa pro svatbu v Brně? U nás v Kadlcově mlýně máme vše, co potřebujete pro to, aby se váš výjimečný den vydařil na jedničku. Disponujeme širokým výběrem vnitřních i venkovních prostor, ve kterých se dají uspořádat všechny velikosti svatebních hostin od malých až po ty větší.

Náš personál je vždy připraven vám pomoci naplánovat a uskutečnit vaši vysněnou svatbu. Výhodou je také možnost ubytování pro všechny, kdo chtějí po svatbě zůstat v krásné přírodě a užít si odpočinek v pohodlných pokojích různé kapacity.

Naším cílem je zkrátka zajistit, aby bylo postaráno o každý detail vašeho velkého dne a abyste si jej mohli dosyta užít a nestarat se již o nic jiného. V Kadlcově mlýně máte jistotu, že vaše svatba bude prostě dokonalá.

Co o našem penzionu na svatbu říkají recenze?

Svatba 8. 7. 2023
Vážená paní Kavická,
svatba se vydařila nadmíru, vše šlo přesně podle plánu. Hosté mlýn a jeho okolí milovali a moc si ho pochvalovali. Děti měli ze zvířat velkou atrakci a všichni oceňovali vodní plochy za mlýnem. Servis byl také příjemný a nebylo nic, na co bychom si mohli stěžovat.
Pěkný den
Jan Kadlec
Děkujeme za vše, bylo to vynikající. Fotky určitě pošleme budou, ale tak za měsíc.
Děkujeme za vše.
Křížkovi
Byla jsem tam na svatbě kamarádky, prostředí krásné, jídlo bylo také dobré.
M. M.
Měli jsme zde svatbu 5.7.2021 a bylo to pohádkové! Ve všem nám vyšli vstříc, nic nebyl problém, takže hodnotíme plným počtem a moc děkujeme.
A. CH.
Kouzelné místo. Měli jsme zde svatbu a všichni byli z místa nadšení. Vřele doporučuji. Moc pěkně se o areál starají.
R. P.

Jak provést rezervaci svatby ve Mlýně?

Stačí vyplnit rezervační formulář níže a my se vám ozveme na uvedený kontakt. Můžete nám také rovnou zavolat na číslo 603 777 825. 

Nejsme tu jen pro svatby v Brně – co takhle narozeninová oslava?

Ať už slavíte velké nebo menší jubileum, překvapte pro jednou kamarády nebo členy rodiny a uspořádejte krásnou narozeninovou oslavu se vším všudy u nás. Pro pronájem a nabídku služeb platí stejné podmínky jako pro pořádání svateb. V případě zájmu prosím vyplňte rezervační formulář níže.

Zaujalo vás naše svatební místo? Neváhejte a rezervujte si svatební termín u nás co nejdříve prostřednictvím formuláře níže.

Rezervace svatebního termínu

Osobní údaje
Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 

Často kladené dotazy ohledně svateb

Jaká je maximální kapacita ubytování?

Penzion disponuje dvou a třílůžkovými pokoji s kapacitou 30 osob.

Jaká je maximální kapacita areálu?

Areál disponuje salonkem až pro 50 osob. Zastřešená pergola má kapacitu 60 osob.

Je v areálu k dispozici parkování?

V areálu je k dispozici soukromé parkování s dostatečnou kapacitou.

Jsou součástí pronájmu areálu vnitřní i venkovní prostory?

Areál pronajímáme celý včetně venkovních prostorů. K dispozici je zastřešená pergola s výčepem a grilem. Na zahradě je možné postavit party stan. V areálu najdete hernu a dětské hřiště.

Jaké služby penzion v rámci svateb nabízí?

Penzion zajišťuje předání kontaktu na catering, cukráře, fotografa, hudbu apod. Po domluvě můžeme připravit obřad včetně inventáře, připravit svatební tabuli, zapůjčit inventář včetně dekorací, zapůjčit gril, zajistit snídani pro ubytované hosty.

Je možné zajistit si catering individuálně včetně nápojů?

V areálu není v provozu restaurace, a proto je možné zajistit catering vlastní cestou. Rádi vám předáme osvědčené kontakty na catering nebo cukráře.

Je možné pronajmout areál v pracovních dnech?

Areál pronajímáme i v pracovních dnech pouze mimo sezónu (od 20.9. - 31.3.).

Liší se cena pronájmu areálu na svatbu dle sezóny či dle dnů v týdnů?

Ano, cena pronájmu areálu se liší v hlavní sezóně, mimo sezónu a také v pracovních dnech. V hlavní sezóně (30. 4.- 19. 9. 2021) pronajímáme areál pouze na celý víkend od pondělí do neděle. Mimo sezónu lze pronajmout areál i o víkendu na 1 den a sazba je nižší. Pro pracovní dny (pondělí-čtvrtek) máme jednu denní sazbu po celý rok.

Je možné pronajmout areál od pátku do neděle?

Ano. Areál pronajímáme od pátku odpoledne až do neděle.

Je areál k dispozici celoročně?

Areál je k dispozici po celý rok. Sezónu máme od jara do podzimu.