Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 600 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.000 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.400 Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 600 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 300 Kč
 • Příplatek za psa 100 Kč/noc
 • Snídaně 100 Kč (dítě 60 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)
 • ubytovací poplatek obci 21,-Kč pro dospělé

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Svatby v penzionu Kadlcův mlýn

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě. Tento den si zaslouží speciální místo, kterým může být právě náš penzion Kadlcův mlýn přímo v srdci Mariánského údolí v Brně-Líšni. Penzion je ideální místo pro všechny milovníky přírody. Právě tu zde budete mít na dosah.

 

Svatba v přírodě v okolí Brna

Mariánské údolí je jedno z nejkrásnějších míst v Brně. Z centra města se sem dostanete za pouhých 20 minut. Údolí i penzion obklopují krásné lesy. Přímo jeho srdcem protéká potok Říčka, na kterém je vybudováno několik vodních nádrží. Najdete zde mnoho krásných míst vhodných pro svatební focení. Mariánské údolí je místo vhodné pro jarní, letní, podzimní i zimní svatby. 

 

Ubytování v penzionu u Brna

Penzion Kadlcův mlýn nabízí komfortní ubytování ve dvou- až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita penzionu je 30 osob. Penzion vznikl přestavbou starého mlýna. Byl zachován půdorys i celková atmosféra objektu. Podařilo se nám vytvořit příjemné, klidné zázemí. 

 

Areál penzionu Kadlcův mlýn

Areál je skvělou volbou pro svatby ve všech ročních období, za sucha i za deště. Penzion disponuje salonkem až pro 50 osob. Na zahradě je k dispozici zastřešená pergola s výčepem a grilem až pro 60 osob. Nebo si na zahradě postavíte svatební stan. Nudit se nebudou ani ti nejmenší. V areálu najdete také hernu a dětské hřiště. Areál penzionu pronajímáme na svatby na celý víkend (pátek až neděle). Budete mít tedy dostatečný čas vše připravit dle vašeho přání. 

 

Svatební hostina v Brně

Od ledna 2020 jsme zrušili provoz kuchyně, a proto je jen a jen na vás, jakou hostinu si připravíte. Rádi vám předáme kontakty na osvědčený catering nebo cukráře. Výhodou je možnost vlastních nápojů včetně alkoholu, za který neúčtujeme korkovné. 

 

Volné termíny na svatbu

V roce 2021 máme všechny víkendové termíny svateb od 24.dubna do 17. října obsazené.

V roce 2022 máme všechny víkendové termíny od 23.4.2022 do 1.10.2022 předběžně rezervované. 

 

Přijímáme objednávky pro rok 2023.

 

Pro objednávku nebo více informací kontaktujte provozní na telefonním čísle: 603 777 825 nebo využijte náš formulář. My se vám ozveme co nejdříve.

 

Jak to u nás probíhá?

Prvním krokem je kontaktování provozní, se kterou si domluvíte schůzku. Provozní vás provede celým areálem a pomůžeme vám získat představu o tom, jak by vaše svatba mohla vypadat. Společně se domluvíte na inventáři, který je možné zapůjčit nebo si zajistíte sami. Co je možné zajistit od nás:

 • předání kontaktu na catering, fotografa, hudbu, cukráře apod.,
 • příprava obřadu včetně inventáře,
 • příprava svatební tabule,
 • zapůjčení inventáře včetně dekorace, ubrousků, ubrusů, oblouku apod.,
 • zapůjčení lávového grilu nebo otáčecího grilu
 • zajištění snídaně

Pronajímané prostory

Prostor pronajímáme na celý svatební víkend od pátku do neděle. Převzetí prostoru včetně předem domluveného inventáře, klíče od areálu a pokojů je možné v pátek od 13:00. Budete mít tedy dostatek času na veškerou přípravu vašeho svatebního dne. Uklizené prostory se zpět předávají v neděli do 17:00, pokoje do 10 hodiny. Úklid pokojů nechejte na nás.

Obřady, které si snoubenci zajišťují sami, se nejčastěji dělají na zahradě. V případě deště je k dispozici pergola. Vnitřní prostory se většinou využívají ke slavnostní hostině, přípravě nebo jako herna pro děti.  Pergolu můžete využít pro odpolední zábavu, raut nebo občerstvení před obřadem.

Orientační cena pronájmu prostor Kadlcova mlýnu

Orientační cena pronájmu celého areálu včetně ubytování na 2 noci je 45 000 Kč. Cena se dále může měnit podle individuálních požadavků: příplatek za snídani 85 Kč na osobu, chystání obřadu 1 000 Kč, zapůjčení ubrusů 30 Kč za kus, příprava svatební tabule 40 Kč na osobu, zapůjčení inventáře v ceníku na vyžádání. 

 

Rezervace svatebního termínu

Osobní údaje
Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jaká je maximální kapacita ubytování?

Penzion disponuje dvou a třílůžkovými pokoji s kapacitou 30 osob.

Jaká je maximální kapacita areálu?

Areál disponuje salonkem až pro 50 osob. Zastřešená pergola má kapacitu 60 osob.

Je v areálu k dispozici parkování?

V areálu je k dispozici soukromé parkování s dostatečnou kapacitou.

Jsou součástí pronájmu areálu vnitřní i venkovní prostory?

Areál pronajímáme celý včetně venkovních prostorů. K dispozici je zastřešená pergola s výčepem a grilem. Na zahradě je možné postavit party stan. V areálu najdete hernu a dětské hřiště.

Jaké služby penzion v rámci svateb nabízí?

Penzion zajišťuje předání kontaktu na catering, cukráře, fotografa, hudbu apod. Po domluvě můžeme připravit obřad včetně inventáře, připravit svatební tabuli, zapůjčit inventář včetně dekorací, zapůjčit gril, zajistit snídani pro ubytované hosty.

Je možné zajistit si catering individuálně včetně nápojů?

V areálu není v provozu restaurace, a proto je možné zajistit catering vlastní cestou. Rádi vám předáme osvědčené kontakty na catering nebo cukráře.

Je možné pronajmout areál v pracovních dnech?

Areál pronajímáme i v pracovních dnech pouze mimo sezónu (od 20.9. - 31.3.).

Liší se cena pronájmu areálu na svatbu dle sezóny či dle dnů v týdnů?

Ano, cena pronájmu areálu se liší v hlavní sezóně, mimo sezónu a také v pracovních dnech. V hlavní sezóně (30. 4.- 19. 9. 2021) pronajímáme areál pouze na celý víkend od pondělí do neděle. Mimo sezónu lze pronajmout areál i o víkendu na 1 den a sazba je nižší. Pro pracovní dny (pondělí-čtvrtek) máme jednu denní sazbu po celý rok.

Je možné pronajmout areál od pátku do neděle?

Ano. Areál pronajímáme od pátku odpoledne až do neděle.

Je areál k dispozici celoročně?

Areál je k dispozici po celý rok. Sezónu máme od jara do podzimu.