Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

Dvou a třílůžkové pokoje

1 obsazené lůžko

900 Kč / noc

2 obsazená lůžka

1 400 Kč / noc

3 obsazená lůžka

1 800 Kč / noc

4 obsazená lůžka

2 000 Kč / noc

Apartmán

Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby)

2 500 Kč / noc

Ostatní

Děti 3–12 let

350 Kč

Děti do 3 let

zdarma

1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00)

900 Kč

Pes (příplatek)

150 Kč / noc

Postýlka pro děti do 2 let

zdarma (objednává se předem)

Snídaně (dospělý / dítě)

130 Kč / 90 Kč

Ubytovací poplatek obci

21 Kč (dospělý)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

 

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat
Foto penzionu Brno – Kadlcův mlýn

Kadlcův mlýn – Ubytování v Brně

Penzion Kadlcův mlýn se nachází v příjemném prostředí lesa a rybníků brněnského Mariánského údolí nedaleko městské části Brno-Líšeň na hranici okresů Brno-město a Brno-venkov. Nabízí komfortní a přitom levné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Tento penzion v Brně disponuje kapacitou až 30 osob a je ideálním místem pro konání svateb, oslav a firemních akcí. Vybavení penzionu zahrnuje WiFi s připojením k internetu a na některých pokojích je televizor. Hledáte-li příjemný penzion na okraji Brna, kde se budete cítit jako doma, pak zavítejte k nám na Kadlcův mlýn.

Kromě komfortního ubytování navíc nabízíme možnost pořádat soukromé oslavy, firemní akce, rauty i svatby. Penzion Brno - Kadlcův mlýn je kombinací vhodného místa pro organizování akcí a levného penzionu Brno.

Ceník
Rezervovat ubytování
 

Foto penzionu Brno – Kadlcův mlýn - 1

Útulné ubytování v klidné přírodě

Poloha penzionu Kadlcův mlýn zaručuje klidné prostředí v krásné přírodě a současně minimální vzdálenost do centra města Brna. I na brněnské výstaviště je možné dojet po městském okruhu za 14 minut. A na letiště je to jen 9 km. Kadlcův mlýn je tedy ideálním penzionem pokud hledáte ubytování v Brně.

Zažijte komfortní a pohodové ubytování v soukromí za přijatelnou cenu. Přijeďte do Kadlcova mlýna a užijte si příjemné ubytování v Brně, které předčí většinu penzionů v Brně.

Penzion vznikl přestavbou mlýna, který byl na tomto místě zbudován již na počátku 18. století. Zůstala zachována unikátní lokalita, půdorys i atmosféra objektu, jenž se připomíná svou historií a krásným bezprostředním okolím. Kadlcův mlýn je penzion v Brně, který má dostatečné zázemí pro organizování svateb a oslav.

 

 

 

GFX | quality.png
Foto penzionu Brno – Kadlcův mlýn - 3

Dvoulůžkový pokoj

Kadlcův mlýn je penzion, který nabízí pokoje se dvěma a třemi lůžky. Dvoulůžkové pokoje s výhledem na okolní lesy nabízí skvělé zázemí pro páry, přátele nebo kolegy. Dopřejte si odpočinek v pohodlné posteli během svatby, výletu nebo teambuildingu. Penzion je skvělým místem pro načerpání síly a zrelaxování. U dvoulůžkového pokoje nechybí ani vlastní sociální zařízení. Můžeme říct, že jde o „levné ubytování Brno“, ale přesto má vše nezbytné pro pohodlí hostů.

Prohlédnout pokoj
Třílůžkový pokoj Brno – Kadlcův mlýn - 1

Třílůžkový pokoj

Hledáte třílůžkový pokoj, který nabízí dostatek prostoru a soukromí? Co by podle vás měl splňovat pokoj, když hledáte „ubytování v soukromí brno“? Věříme, že v penzionu Kadlcův mlýn se budete cítit jako doma a nebude vám chybět nic pro zpříjemnění vašeho pobytu. Mlýn vyčnívá mezi ostatními penziony v Brně jak svou cenou, tak i lokalitou. Třílůžkové pokoje jsou vhodné pro rodiny, kamarády i kolegy. Nechybí účelně zařízená koupelna pro dostatek soukromí nebo psací stůl.

Prohlédnout pokoj
Apartmán Brno pro čtyři osoby – Kadlcův mlýn

Apartmán Brno pro čtyři osoby

Pokud by vám z nějakého důvodu nevyhovoval dvou či třílůžkový pokoj, tak je pro vás připraven apartmán až pro čtyři osoby. Tento „apartmán Brno“ je pro vás to pravé, zejména když hledáte ubytování v Brně i s kuchyňkou. Což ocení hosté, kteří se nechtějí spoléhat na stravování v restauracích, ale hodlají si po dobu pobytu vařit podle své chuti. Apartmán lze doporučit rodinám či přátelům, co se rozhodli v Kadlcově mlýně strávit dovolenou.

Prohlédnout apartmán
Kombinace krásné přírody a skvělé dostupnosti – Kadlcův mlýn

Kombinace krásné přírody a skvělé dostupnosti

Kadlcův mlýn nabízí ubytování v Brně – a přesto uprostřed přírody v Mariánském údolí, které je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Přitom stále máte možnost vydat se bez problémů do centra města, ať už s využitím městské hromadné dopravy nebo svým vozidlem. Je tedy jen na vás, zda svůj pobyt u nás využijete k prohlídce zajímavých míst v Brně a nebo vás více zajímají výlety do přírody.

Chcete-li mít na dosah město i lesy, nemusíte hledat ubytování v okolí Brna, kde vám cesta k nejznámějším brněnským pamětihodnostem zabere příliš času. Může se také zdát, že ubytování v soukromí Brno nepřeje, ale Kadlcův mlýn je pověstnou výjimkou potvrzující pravidlo. Stačí, když se podíváte na fotografie v galerii – těžko byste hledali v Brně penzion, kde si můžete dopřát takový klid.

Vyberte si Kadlcův mlýn – penzion v Brně, který přesto leží uprostřed přírody. Mlýn navíc odpovídá pojmu „levné ubytování brno“, neboť ceny za pokoje jsou příjemné a děti do 3 let mají u nás pobyt zdarma.

Foto penzionu Brno – Kadlcův mlýn - 3

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

Dvou a třílůžkové pokoje

1 obsazené lůžko

900 Kč / noc

2 obsazená lůžka

1 400 Kč / noc

3 obsazená lůžka

1 800 Kč / noc

4 obsazená lůžka

2 000 Kč / noc

Apartmán

Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby)

2 500 Kč / noc

Ostatní

Děti 3–12 let

350 Kč

Děti do 3 let

zdarma

1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00)

900 Kč

Pes (příplatek)

150 Kč / noc

Postýlka pro děti do 2 let

zdarma (objednává se předem)

Snídaně (dospělý / dítě)

130 Kč / 90 Kč

Ubytovací poplatek obci

21 Kč (dospělý)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

 

Foto penzionu Brno – Kadlcův mlýn - 4

Levné ubytování v Brně v krásné přírodě

Když hledáte levné ubytování v soukromí, nemusíte se nutně spokojit s laciným hotelem v Brně v okrajové lokalitě a se špatnou dostupností. Vyzkoušejte náš penzion. Rádi vás přesvědčíme o pohodovém a kvalitním ubytování v Brně.

Levné ubytování v Brně se dá za příjemnou částku pořídit i s dobrou dostupností do centra. Navíc v krásné lokalitě Mariánského údolí.

Kadlcův mlýn je skvělou variantou penzionu jako levného ubytování v Brně pro všechny, kteří se během pobytu chtějí vydat do brněnského centra nebo podnikat výlety v oblasti jižní Moravy.

Pro milovníky přírody zase Kadlcův mlýn představuje ideální levné ubytování v Brně, avšak stále s přírodou na dosah.

Proč zvolit ubytování v penzionu Kadlcův mlýn?

  • Penzion s pohodovou atmosférou
  • Levné ubytování v Brně obklopené přírodou
  • Dobrá dostupnost do centra Brna
  • Možnost pořádání oslav a firemních akcí

Perfektní výchozí bod pro podnikání výletů na jižní Moravě.

Takže pokud jste na internetu hledali výraz „brno ubytování“, „levný penzion brno“ nebo „ubytování brno líšeň“, jste na správné adrese.

 

Penzion zajistí ubytování až pro 34 osob v pokojích a jednom apartmánu s vlastním sociálním zařízením , připravíme vám i snídani. Na pokojích je lednička a ručníky, na některých je i TV. Z důvodu konání soukromých akcí o víkendech neposkytujeme dlouhodobé ubytování.

Penzion Kadlcův mlýn je ideálním místem pro oslavy, rauty, svatby, školení nebo letní grilování. Nabízíme vám pro pořádání soukromých oslav pronájem celého areálu.

Nehledejte už jiné ubytování v Brně – máme vše, co potřebujete

Penzion je kompletně vybaven, všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení a koupelnu. Samozřejmostí je také připojení k internetu, jak je dnes již zvykem u naprosté většiny penzionů v Brně. Láká vás možnost, vyzkoušet si na chvíli práci z jiného prostředí, než je vaše kancelář? I pro tyto případy je Kadlcův mlýn vhodným místem. Ať už hledáte levné ubytování v Brně pro příležitostné přespání nebo chcete-li u nás strávit víkend obohacený o sportovní aktivity a adrenalinové zážitky, jsme tu pro Vás. 

Neváhejte a rezervujte si pokoj ve vyhovujícím termínu s pomocí zeleného tlačítka ještě dnes – naše kapacity levného ubytování v okolí Brna se rychle zaplňují v průběhu celého roku. V přehledném rezervačním systému vždy vidíte, ve kterých dnech máme ještě volno. V dalším kroku si pak můžete zvolit z dostupných možností přesně takový pokoj, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Pokud si s rezervací nevíte rady nebo se chcete na cokoliv zeptat, kontaktujte nás prosím.

Co o ubytování v Brně - Kadlcově mlýně říkají naši hosté?

Zpětná vazba je pro nás vždy důležitá. Přečtěte si, co o nás napsali hosté, kteří si nás vybrali pro ubytování v Brně:

Klidné místo blízko města. Přístup paní recepční byl naprosto super. Kdo má rád teplo, určitě zde nezmrzne a snídaně byla také výborná. Doporučuji na pracovní i soukromý pobyt.

– Jitka

Útulný čistý pokoj, fajn komunikace v případě pozdějšího příjezdu, krásné okolí.

– Sylvie

Velmi slušné ubytování v penzionu, na příjemném místě a za cenu hostelu.

– Robert

Ochotný a vstřícný personál, snídaně luxusní, postele luxusní, klidné spaní, žádné rušení z vedlejších pokojů, k večeru příjemné posezení v pergole venku, blízko na výlety do Brna či okolí, přesto je v bezprostředním okolí penzionu ABSOLUTNÍ klid.

– Zdeněk

Snídaně velmi dobré. Nádherná lokalita - lesy, ticho a klid. Na samém okraji Brna, přesto v dosahu MHD.

– Šárka

Zaujaly vás pozitivní ohlasy? Přijeďte si k nám zarelaxovat, klidně i s dětmi či domácími mazlíčky a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.

Často kladené dotazy ohledně penzionu

Jak se k nám dostanete?

Ve směru od Brna i z opačné strany od Vyškova, se do našeho penzionu snadno dostanete po dálnici a následně silnici R50 (I/50). Z té (výjezd na Ochoz a Líšeň) už je to jen kousek do Mariánského údolí, kde vás čeká naše ubytování.

Jaké restaurace se nachází poblíž penzionu?

V blízkosti penzionu se nachází: restaurace El dorádo, bistro U Mlýna, restaurace Pilgrim (U Raka). Další vyhlášené restaurace, kavárny a cukrárny najdete v městské části Brno-Líšeň.

Jaké jsou příklady vybavení v penzionu?

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení - WC, sprcha, umyvadlo. Na pokoji je k dispozici TV, lednice, povlečení, ručník, sprchový gel, šampon.

Jsou v penzionu povoleni domácí mazlíčci?

Domácí mazlíčci jsou u nás vítaní. Poplatek je 100 Kč za noc.

Je ubytování v provozu i v době koronaviru?

V době zvýšeného epidemiologického rizika je penzion stále v provozu, avšak pouze pro omezený počet hostů. Prosíme, kontaktujte nás a domluvíme se individuálně.

Jaké je zázemí pro ubytování s dětmi?

V penzionu Kadlcův mlýn je vám a vašim ratolestem k dispozici venkovní dětské hřiště a možnost dětské postýlky na pokoji.

Je k ubytování WiFi zdarma?

Naši hosté mají k dispozici bezplatný WiFi hotspot s připojením k internetu.

Co se dá podniknout v okolí?

Okolí Kadlcova mlýna nabízí ideální příležitost k procházkám a dobrodružství. Můžete si dopřát trochu adrenalinu na bobové dráze, vyzkoušet traily pro horská kola nebo se věnovat pěší turistice po značených trasách či naučné stezce.

Vyšlápněte s rodinou na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkolepého velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která se vine údolím, se během výletu dostanete až k proslaveným jeskyním Pekárna a Švédův důl. Nebo na Hostěnické propadání. Pokud si náš penzion nedaleko Brna vyberete jako ubytování, Kadlcův mlýn bude pohodlnou základnou na výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Také stačí pár opření do pedálů a na kole se z mlýna snadno dostanete na cyklotrasy 5132 a 5134 vhodné především pro MTB a trekingová kola.

Auty to zase budete mít kousek na krásné zámky ve Slavkově nebo Bučovicích, či k památníku slavné napoleonské bitvy tří císařů.

Je k dispozici parkování?

Pro naše klienty máme připraveno vyhrazené parkování přímo v areálu a s dostatečnou kapacitou.

Je na pokoji koupelna?

Pro komfortní ubytování jsou pokoje vybaveny vlastní koupelnou, toaletou a sprchovým koutem.

Je možné ubytování se psem?

Psy a další domácí zvířata v penzionu vítáme. Poplatek činí 100 Kč.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici v penzionu?

V okolí penzionu se nachází celoročně otevřené restaurace s velkým výběrem pokrmů. Hosté si mohou za příplatek objednat snídani. Restaurace v penzionu je uzavřena.