|
Dvou a třílůžkové pokoje |
|
|
1 obsazené lůžko |
900 Kč / noc |
|
2 obsazená lůžka |
1 400 Kč / noc |
|
3 obsazená lůžka |
1 800 Kč / noc |
|
4 obsazená lůžka |
2 000 Kč / noc |
|
Apartmán |
|
|
Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby) |
2 500 Kč / noc |
|
Ostatní |
|
|
Děti 3–12 let |
350 Kč |
|
Děti do 3 let |
zdarma |
|
1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00) |
900 Kč |
|
Pes (příplatek) |
150 Kč / noc |
|
Postýlka pro děti do 2 let |
zdarma (objednává se předem) |
|
Snídaně (dospělý / dítě) |
150 Kč / 110 Kč |
|
Ubytovací poplatek obci |
40 Kč (dospělý) |
(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)
Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!
| 8,8/10 | ||
| 3,3/5 | ||
| 9,2/10 | ||
| 4,2/5 | ||
| 8,8/10 |
Patříte mezi nadšence do cyklistiky? Pak si v Mariánském údolí přijdete na své. Můžete se vydat po zpevněné cyklostezce na pohodovou projížďku až do Ochozu u Brna a zdatní cyklisté určitě zvládnou cestu až k rybníku v Jedovnicích (cca 20 km) nebo k propasti Macocha (cca 28 km). Záleží jen na vás, kolik kilometrů na své cestě zvládnete.
V okolí Kadlcova mlýna najdete nejen klasické cyklostezky, ale i přírodní singletraily. Tyto stezky navržené pro horská kola jsou v přilehlých lesích hned ve třech obtížnostech, a tak si každý vybere nejvhodnější variantu. Na singletrailech v Mariánském údolí se vyřádí ostřílení bikeři i sportovně nadané děti. Jedna z tras se nachází přímo před penzionem Kadlcův mlýn a když se podíváte do turistické mapy, najdete v okolí řadu dalších singletrailů.
Kadlcův mlýn je skvělým místem pro cyklo teambuilding nebo týdenní sportovní dovolenou se zaměřením na cyklovýlety. Rádi vás v penzionu ubytujeme a vaše kola bezpečně uschováme po celou dobu pobytu.