Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 600 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.000 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.400 Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 600 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 300 Kč
 • Příplatek za psa 100 Kč
 • Snídaně 85 Kč (dítě 50 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Firemní akce a večírky Brno

Toužíte po uspořádání firemní akce mimo ruch velkoměsta v krásné přírodě, ale nepříliš daleko od civilizace? Kadlcův mlýn je pro firemní akce a večírky v Brně ideální volbou. Náš penzion se nachází zhruba 20 minut od centra Brna, ale nabídne vám nepřekonatelný klid přírody Mariánského údolí. Nechybí ani množství sportovního a volnočasového vyžití a možnost ubytování – zkrátka ideální místo pro malou i větší firemní akci a všechny typy společenských večírků.

Firemní akce s ubytováním

Není nic horšího, než muset po skvěle stráveném dni s kolegy řešit odvoz domů. S tím si v Kadlcově mlýně nemusíte dělat starosti. Jsme schopni ubytovat celkem 30 účastníků firemních akcí a večírků (ve 13 pokojích). 7 pokojů se nachází v přízemí, 6 pokojů pak v prvním patře penzionu.

 

Každý z našich pokojů má 2–3 lůžka, vlastní sociální zařízení a ledničku. Navíc máte k dispozici 2 dětské postýlky k zapůjčení. 

 

Užijte si s kolegy perfektní prodloužený víkend nebo bujarý večírek a odpočiňte si v našich útulných pokojích před cestou zpátky.

Kadlcův mlýn nabízí uspořádání firemních akcí a večírků v Brně i s ubytováním
Kadlcův mlýn nabízí uspořádání firemních akcí a večírků v Brně i s ubytováním

 

Jídlo na firemní akce a večírky

Po domluvě si zájemci o firemní akci nebo večírek mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Samozřejmostí je také možnost využít naši výbornou kuchyni – co byste řekli třeba na opékané selátko? 

Pro vícedenní školení a firemní akce jsme schopni zajistit snídaně, obědy večeře i občerstvení pro coffee break. 

Součástí každé nezapomenutelné firemní akce nebo večírku je i skvělé jídlo
Součástí každé nezapomenutelné firemní akce nebo večírku je i skvělé jídlo 

Aktivity na firemní večírek v okolí (tipy na akce a místa v okolí)

Firemní akce nebo večírek uspořádaný v Kadlcově mlýně má něco navíc pro každého. Na své si zde totiž přijde vášnivý sportovec, týmový hráč i klidnější povaha. Co všechno můžete v rámci pobytu na Kadlcově mlýně podniknout?

 

 • Zahrát si míčové hry – v areálu je k dispozici travnatá plocha. Ideální pro stmelení kolektivu!
 • Zahrát si kulečník, stolní fotbálek nebo šipky – i za špatného počasí nebo ve večerních hodinách se u nás nebudete nudit. 
 • Využít bobovou dráhu – toužíte-li po troše adrenalinu, je pro vás k dispozici více než kilometr dlouhá bobová dráha s celoročním provozem
 • Vyjet na kolo – okolí Kadlcova mlýna je protkáno cyklostezkami i náročnějšími single traily. Kola vám poté rádi uschováme do uzamykatelného prostoru a brzy pro cyklisty chystáme i speciální přístřešek.
 • Vyjít do přírody – starším a klidnějším doporučujeme pohodovou procházku Mariánským údolím.

Vánoční firemní večírky a oslavy 

Vánoční firemní večírek nebo silvestrovská oslava je tím správným zakončením každého roku. I v předvánočním a vánočním období je Kadlcův mlýn připraven pro vás uspořádat nezapomenutelnou firemní akci s dobrým pitím, jídlem i ubytováním. A co víc – zimní nadšenci mohou v zimním období dokonce vyrazit na běžky nebo brusle do Mariánského údolí.

Orientační ceník firemních akcí 

Cena za firemní akce a večírky v Brně-Kadlcově mlýně se odvíjí od počtu osob, ubytování a občerstvení. Pokud vás zajímá, kolik by orientačně stála firemní akce nebo večírek na míru vašim potřebám, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás!