Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

 • 1 obsazené lůžko 600 Kč / noc
 • 2 obsazená lůžka 1.000 Kč / noc
 • 3 obsazená lůžka 1.400 Kč / noc
 • 1 pokoj na 2 hodiny v době od 10 - do 20 h 600 Kč
 • Ubytování pro děti do 3 let zdarma
 • Děti 3 - 12 let 300 Kč
 • Příplatek za psa 100 Kč/noc
 • Snídaně 100 Kč (dítě 60 Kč)
 • postýlka pro děti do 2 let zdarma (objednávejte předem!)
 • ubytovací poplatek obci 21,-Kč pro dospělé

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Firemní akce a večírky Brno

Toužíte po uspořádání firemní akce mimo ruch velkoměsta v krásné přírodě, ale nepříliš daleko od civilizace? Kadlcův mlýn je pro firemní akce a večírky v Brně ideální volbou. Náš penzion se nachází zhruba 20 minut od centra Brna, ale nabídne vám nepřekonatelný klid přírody Mariánského údolí. Nechybí ani množství sportovního a volnočasového vyžití a možnost ubytování – zkrátka ideální místo pro malou i větší firemní akci a všechny typy společenských večírků.

 

Firemní akce s ubytováním

Není nic horšího, než muset po skvěle stráveném dni s kolegy řešit odvoz domů. S tím si v Kadlcově mlýně nemusíte dělat starosti. Jsme schopni ubytovat celkem 30 účastníků firemních akcí a večírků (ve 13 pokojích). 7 pokojů se nachází v přízemí, 6 pokojů pak v prvním patře penzionu.

 

Každý z našich pokojů má 2–3 lůžka, vlastní sociální zařízení a ledničku. Navíc máte k dispozici 2 dětské postýlky k zapůjčení. 

 

Užijte si s kolegy perfektní prodloužený víkend nebo bujarý večírek a odpočiňte si v našich útulných pokojích před cestou zpátky.

Kadlcův mlýn nabízí uspořádání firemních akcí a večírků v Brně i s ubytováním
Kadlcův mlýn nabízí uspořádání firemních akcí a večírků v Brně i s ubytováním

 

Jídlo na firemní akce a večírky

Po domluvě si zájemci o firemní akci nebo večírek mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Samozřejmostí je také možnost využít naši výbornou kuchyni – co byste řekli třeba na opékané selátko? 

Pro vícedenní školení a firemní akce jsme schopni zajistit snídaně, obědy večeře i občerstvení pro coffee break. 

Součástí každé nezapomenutelné firemní akce nebo večírku je i skvělé jídlo
Součástí každé nezapomenutelné firemní akce nebo večírku je i skvělé jídlo 

 

Aktivity na firemní večírek v okolí (tipy na akce a místa v okolí)

Firemní akce nebo večírek uspořádaný v Kadlcově mlýně má něco navíc pro každého. Na své si zde totiž přijde vášnivý sportovec, týmový hráč i klidnější povaha. Co všechno můžete v rámci pobytu na Kadlcově mlýně podniknout?

 • Zahrát si míčové hry – v areálu je k dispozici travnatá plocha. Ideální pro stmelení kolektivu!
 • Zahrát si kulečník, stolní fotbálek nebo šipky – i za špatného počasí nebo ve večerních hodinách se u nás nebudete nudit. 
 • Využít bobovou dráhu – toužíte-li po troše adrenalinu, je pro vás k dispozici více než kilometr dlouhá bobová dráha s celoročním provozem
 • Vyjet na kolo – okolí Kadlcova mlýna je protkáno cyklostezkami i náročnějšími single traily. Kola vám poté rádi uschováme do uzamykatelného prostoru a brzy pro cyklisty chystáme i speciální přístřešek.
 • Vyjít do přírody – starším a klidnějším doporučujeme pohodovou procházku Mariánským údolím.

 

Vánoční firemní večírky a oslavy 

Vánoční firemní večírek nebo silvestrovská oslava je tím správným zakončením každého roku. I v předvánočním a vánočním období je Kadlcův mlýn připraven pro vás uspořádat nezapomenutelnou firemní akci s dobrým pitím, jídlem i ubytováním. A co víc – zimní nadšenci mohou v zimním období dokonce vyrazit na běžky nebo brusle do Mariánského údolí.

Hledáte nejlepší místo pro firemní večírek v Brně?

Kadlcův mlýn je tou správnou volbou. Z Brna to k nám není daleko a zároveň si u nás užijete krásnou přírodu a božský klid. Firemní večírek v Brně nemusí být jen nudnou společenskou akcí, ze které budou chtít všichni brzy odejít. Uspořádejte firemní večírek v Kadlcově mlýně – vypadat může třeba takto:

 • Společně můžete vyjít na výšlap do přírody nebo si dát závod na kolech
 • Nudný teambuilding můžete ozvláštnit zážitkem na bobové dráze
 • Po náročných aktivitách si užijete poklidný večer s dobrým jídlem a pitím
 • Po firemní akci, teambuildingu nebo vánočním večírku u nás nemusíte jezdit domů – využijte možnosti ubytování přímo v Kadlcově mlýně

Zajímavý program pro vánoční večírek v Brně

Jedině v Kadlcově mlýně můžete zažít vánoční večírek s možností běžkování, ledního bruslení i netradiční projížďky na bobové dráze. Můžete si také zajít na procházku do romanticky zasněženého a zamrzlého Mariánského údolí.

Zaujala vás možnost teambuildingu, školení, firemního večírku nebo originálního vánočního večírku v Brně? Vyplňte a odešlete kontaktní formulář – ozveme se vám co nejdříve.

Orientační ceník firemních akcí 

Cena za firemní akce a večírky v Brně-Kadlcově mlýně se odvíjí od počtu osob, ubytování a občerstvení. Pokud vás zajímá, kolik by orientačně stála firemní akce nebo večírek na míru vašim potřebám, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás!

 

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicí prostorech nechybí připojení na Wi-Fi, flipchat (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.