Rezervace ubytování

Objednávka poledního menu

Ceník ubytování (dvou a třílůžkové pokoje)

Dvou a třílůžkové pokoje

1 obsazené lůžko

900 Kč / noc

2 obsazená lůžka

1 400 Kč / noc

3 obsazená lůžka

1 800 Kč / noc

4 obsazená lůžka

2 000 Kč / noc

Apartmán

Apartmán s kuchyňkou (až pro 4 osoby)

2 500 Kč / noc

Ostatní

Děti 3–12 let

350 Kč

Děti do 3 let

zdarma

1 pokoj na 2 hodiny (v době 10.00–20.00)

900 Kč

Pes (příplatek)

150 Kč / noc

Postýlka pro děti do 2 let

zdarma (objednává se předem)

Snídaně (dospělý / dítě)

130 Kč / 90 Kč

Ubytovací poplatek obci

21 Kč (dospělý)

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny se v průběhu konání veletrhů navyšují o 20 %)

Penzion nabízí ubytování v malebném prostředí za příznivé ceny. Kontaktujte nás a rezervujte si ubytování v Kadlcově mlýně!

 

Rezervovat ubytování

Oznámení o ukončení provozu restaurace pro veřejnost

Nezobrazovat

Firemní akce a večírky Brno

Chtěli byste uspořádat firemní akci mimo ruch města v krásné přírodě, a přesto na dosah od civilizace? Kadlcův mlýn je pro firemní akce a večírky v Brně ideální volbou. Náš penzion se nachází pouhých 20 minut od centra Brna, a přesto se může pyšnit klidem, jaký najdete jen uprostřed přírody Mariánského údolí. Nechybí ani množství sportovního a volnočasového vyžití a možnost ubytování – zkrátka ideální místo pro malou i větší firemní akci a všechny typy společenských večírků.

Firemní večírky zlepšují atmosféru na pracovišti 

Pořádání vánočních večírků a firemních akcí má řadu výhod jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Je to v první řadě příležitost pro vzájemné setkání kolegů a pro vytváření přátelských vztahů. Večírky také pomáhají budovat týmovou spolupráci a posilovat firemní kulturu. Kolegové se potkávají i v jiném prostředí než v práci, což zlepšuje jejich komunikaci a motivaci. Pořádání firemních akcí je také způsob, jak zaměstnavatel může ocenit práci svých zaměstnanců.

Ideální prostory pro firemní akce v Brně

Hledáte nejlepší místo pro firemní večírek v Brně? Ať už plánujete akci jakéhokoliv charakteru, věříme, že Kadlcův mlýn splní vaši představu vhodného místa. Jde o stylové venkovské prostředí se zázemím ve formě vnitřních salonků, venkovních prostor a ubytovacích kapacit. Kadlcův mlýn je ideálním místem pro oslavu výročí založení firmy, vánoční firemní večírek nebo jinou firemní akci.

Z centra Brna to k nám není daleko a zároveň si u nás užijete krásnou přírodu a božský klid. Firemní večírek v Brně nemusí být jen nudnou společenskou akcí, ze které budou všichni brzy odcházet. Uspořádejte firemní večírek v Kadlcově mlýně a nezapomeňte, že:

  • společně můžete vyjít na výšlap do přírody nebo podnikněte výlet na kolech – zajímavých míst je v okolí dostatek
  • firemní akci můžete ozvláštnit zážitkem na bobové dráze, která funguje celoročně
  • v areálu Kadlcova mlýna je travnatá plocha, kterou můžete využít pro hraní míčových her
  • a po sportovních výkonech si užijete poklidný večer s posezením pod pergolou (například u grilu)
  • po firemní akci nebo vánočním večírku u nás nemusíte jezdit domů – využijte možnosti ubytování přímo v Kadlcově mlýně

Firemní akce s ubytováním Brno

Přiznejme si na rovinu, že řešit odvoz domů z firemního večírku je pěkná otrava. Domluva kdo koho odveze a v kolik hodin se pojede, bývá někdy komplikovaná. Z tohoto pohledu je lepší zařizovat firemní akce s ubytováním. V Kadlcově mlýně si můžete užít skvěle strávený den s kolegy a s odvozem si nemusíte dělat starosti.

Mlýn disponuje ubytovacími kapacitami o následujících parametrech:

  • celkem lze ubytovat až 34 účastníků firemních akcí a večírků
  • ubytovací kapacity jsou rozprostřeny ve 14 pokojích a jednom apartmánu
  • 9 pokojů se nachází v přízemí, 6 pokojů v prvním patře
  • každý z pokojů má 2–3 lůžka, sociální zařízení, ledničku, apartmám i kuchyňku
  • k zapůjčení máme 2 dětské postýlky

Zajistěte si firemní akci s ubytováním v Brně v Kadlcově mlýně – užijete si s kolegy perfektní firemní akci nebo bujarý večírek a přespěte v útulných pokojích. Odpočinete si před cestou a domů pojedete až druhý den.

Kadlcův mlýn nabízí uspořádání firemních akcí a večírků v Brně i s ubytováním

Jídlo na firemní akce a večírky

Co se týče jídla a pití na firemní akci – zájemci o večírek si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Rádi vám zapůjčíme jakoukoliv část inventáře či velký gril.

Součástí každé nezapomenutelné firemní akce nebo večírku je i skvělé jídlo 

Aktivity na firemní večírek (tipy na akce a místa v okolí)

Firemní akce nebo večírek uspořádaný v Kadlcově mlýně má něco navíc pro každého. Na své si zde totiž přijde vášnivý sportovec, týmový hráč i klidný introvert. Co všechno můžete v rámci pobytu na Kadlcově mlýně podniknout?

Hraní míčových her

V areálu Kadlcova mlýna se nachází travnatá plocha, kde si můžete v rámci firemního večírku hrát míčové hry, které jsou ideální pro stmelení kolektivu a odpolední relaxaci. Rozdělte se do týmů a uspořádejte turnaj třeba v házené nebo fotbalu.

Hry na večer či v případě špatného počasí

Ani za špatného počasí nebo ve večerních hodinách se u nás nebudete v průběhu firemní akce s ubytováním nudit. Můžete si zahrát kulečník, stolní fotbálek nebo šipky. A navíc, venkovní pergola je zastřešená, takže můžete venku sedět i v případě, když bude poprchávat.

Bobová dráha u Kadlcova mlýna vám rozproudí adrenalin

Pro milovníky vzrušení je k dispozici více než kilometr dlouhá bobová dráha s celoročním provozem. A nemáte to k ní vůbec daleko – od Kadlcova mlýna je vzdálená doslova jen pár kroků. Byla by škoda nevyužít příležitost a nevyzkoušet ji!

Firemní akce s jízdou na kole

Najdou se ve vaší firmě příznivci cyklistiky? Přímo kolem Kadlcova mlýna vede oblíbená cyklostezka, která vás provede krásnou přírodou Mariánského údolí a v okolních kopcích najdete singletrailové stezky pro horská kola. Ať už máte rádi poklidnou jízdu na kole nebo dáváte přednost dynamičtější jízdě, přijdete si na své.

Součástí firemní akce může být i výlet do přírody

Byla by škoda propást příležitost projít se okolní přírodou – v blízkosti Kadlcova mlýna je totiž řada zajímavých míst, kam se můžete vydat v rámci firemní akce nebo na závěr firemního večírku. Nedaleko se totiž nachází jižní část Moravského krasu, a tak je na dosah řada jeskyní a okolní lesy ukrývají dokonce zříceninu Horákovského hradu.

Vánoční firemní večírky a oslavy 

Vánoční firemní večírek nebo silvestrovská oslava je tím správným zakončením každého roku. I v předvánočním a vánočním období je Kadlcův mlýn připraven pro vás uspořádat nezapomenutelnou firemní akci s dobrým pitím, jídlem i ubytováním. A co víc – pokud vám bude přát počasí, můžete v zimním období dokonce vyrazit na běžky nebo brusle do Mariánského údolí.

Zajímavý program pro vánoční večírek v Brně

Jedině v Kadlcově mlýně můžete zažít vánoční firemní večírek s možností běžkování, ledního bruslení i netradiční projížďky na bobové dráze. Můžete si také zajít na procházku do romanticky zasněženého a zamrzlého Mariánského údolí. A to všechno doslova na skok od centra Brna!

Zaujala vás možnost firemního večírku nebo originálního vánočního večírku v Brně? Vyplňte a odešlete co nejdříve kontaktní formulář – ozveme se vám v co nejkratším čase.

Orientační ceník firemních akcí

Cena za firemní akce a vánoční večírky v Brně – Kadlcově mlýně se odvíjí od počtu osob, ubytování a prostor. Pokud vás zajímá, kolik by orientačně stála firemní akce nebo večírek na míru vašim potřebám, neváhejte nás kontaktovat. Na základě vašich představ vám rádi zpracujeme celkovou cenovou nabídku. Ozvěte se nám, těšíme se na vás!

Mám zájem o firemní akci nebo oslavu

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Časté dotazy k pořádání teambuildingu

Jaké vybavení obsahují školicí prostory?

Ve školicích prostorech nechybí flipchart (+ papír a fixy) a na vyžádání prodlužovací kabel.

Je k dispozici WiFi?

Zájemci o školení nebo konference se mohou spolehnout na stabilní a spolehlivé připojení na Wi-Fi s velkým dosahem a s rychlostí přenosu 1 167 Mb/s.

Je během školení k dispozici káva?

Během přestávek konference či teambuildingu samozřejmě na kávu nezapomínáme. Kávu dostanete na objednávku u obsluhy – espresso, cappucino, latte, „turek“. V sále je i automat na zrnkovou kávu.

Je školící prostor klimatizovaný?

Nemusíte se bát, že by hostům vaší konference či firemního školení byla u nás zima nebo teplo. V sále v 1. patře je klimatizace a na radiátorech termostatické ventily.

Na oknech jsou žaluzie v případě potřeby zatemnění místnosti.

Jsou k dispozici salónky nebo školicí místnosti a jaká je jejich kapacita?

V penzionu najdete dva salonky s maximální kapacitou 12 a 50 osob. Celková kapacita salonků je 72 osob.

Je k dispozici parkování?

Pro naše hosty je k dispozici soukromé parkování uvnitř areálu s dostatečnou kapacitou nebo venkovní parkoviště u bobové dráhy pro 12 vozidel.

Jaké možnosti týkající se nápojů a stravování jsou k dispozici?

Naši hosté si mohou zajistit vlastní jídlo nebo catering. Po domluvě lze zajistit jídlo s naší pomocí. V případě využití ubytovacích kapacit je možné za příplatek objednat snídani. K dispozici je také venkovní gril.

Na coffeebreak během školení děláme – založeno v sále: rozpustná káva, čaj, citron, cukr, mléko, fontána – dávkovací barel s vodou.

Dále můžeme pro účastníky konference připravit chlebíčky, ovocný táč, jablečný štrůdl, muffiny, ovocnou nebo zeleninovou mísu, saláty, pečivo.

Jaké aktivity lze v okolí penzionu podniknout?

Areál se nachází uprostřed přírody, a proto si teambuilding můžete zpestřit turistikou, rybolovem, koupáním či cyklistikou. V těsné blízkosti se nachází bobová dráha.

Vyrazte se svými kolegyněmi a kolegy na vyhlídku Hornek nebo na rozvaliny velkomoravského hradiště Staré Zámky. Proti proudu Říčky, která teče uprostřed údolí, se zase dostanete k proslaveným jeskyním Pekárna nebo Švédův důl či na Hostěnické propadání: Kadlcův mlýn bude vaší základnou na teambuildingové výpravy do podzemích komnat Moravského krasu.

Jaká je kapacita ubytovacího zařízení?

V rámci teambuildingu je možné využít i ubytování s kapacitou 30 osob. Areál nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.